Sevgilisi askerde olanlar kimler?

Benim sevgilim çarşamba günü askere gitti. Sizlerden de varsa sevgilisi askere gidenler dertlerimizi paylaşıp çözümler bulabiliriz :)

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• allah kavustursun kızlar..sakın benı aramıyor dıye ağlamayın elinde değil şuanda telefon sıraları fılan çok olur heleki kalabalık bıyerdeyse...beklemeyi kafanızdan atın..oyalanacak bişeyler bulun..şafak kağıdı şart zaten..atın örün parfumunuzu sıkın yollayın,mektup yazın...:) asker fılmlerı ızlemeyın,duygusal muzık dınlemeyın.telefonunuzu sessıze almayın sonra cevapsız gorursenız cok ağlarsnz :) kavga etmeyın sonradan başınıza kakılıyor :) olabıldıgınce destek olun,bol bol kavusacağınız gunun hayalını kurun...emin olun bitiyorrr vay bee dıyosunuz geriye donup baktıgınızda..sabırlar dılıyorum kızlar :)tecrube konustu :)

0|1
    0|0
    • duygularıma tercüman oldun valla :D ilk 3 gün hiç aramadı kafamda ne senaryolar yazdım anlatamam.ama gerçekten çok sıra oluyomuş ve boş zamanları az olduğundan çoğu zaman sıra ona gelmeden geri dönmek zorunda kalıyomuş artık alışıyorum yavaş yavaş . çok saol canım yorumun için :)

• :) snda gecms olr ıns canım :)

• Benimki 7 kasımda gittiği gittiği hergün aradı sabahları arıyo mutlaka 6da falan yinede yetmıyo :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevgilisi askerde olan kızlara tek tavsiyem sakın askerdeki birini terketmeyin. Ben yaşadım çok acı bir olay.

0|0
    0|0
    • Benim aklıma bile gelmedi bu tür bişey insan ömürlükse bi ilişkiye başlar ömürlük olanıda askrelikmiş falanmış bitiremez

• ben terketmedım.o beni terkettı.

• anladım bende o ve onun gibiler için söyledim :)

• Askere giden insan için bir çözüm yoktur, sadece onu beklemek ve o gururu taşımak yeter artar bile. Allah kavuştursun, Bu onurlu ve şerefli bir vazife ,milletine , ailesine ve ona verdiği gurur, seni mutlu etmeli.

0|0
    0|0
    • tabi öyle ama henüz çok yeni alışınca buda kolay gelcek daha alışamadık o da ben de zorlanıyoruz biraz bide tam 6 ay oldu görüşmeyeli ondan ağır geldi ikimizede

• bu ilişkileri daha ,iyi perçinler , hem iki tarafında ilişkiye sabrı ve inancını gösterir.

• bende gidiyorum yakında..

0|0
    0|0
  • ben

0|0
    0|0
  • yaban 'el'lere gidiyor demek efem.

0|0
    0|0
  • allah tez zaman da kavuştursun :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• allah kavuştursun..

0|0
    0|0
  • Bizimkisi daha kuyruğa giremedi.Arabayı satıp taksit parasını denkleştirmeye çalışıyor :)

0|0
    0|0
  • allah kavuştursun canım :) benim en yakın arkadaşımın sevgilisi askerde çozuk diyarbakırda kız burda askerlik yapıyor resmen ama bu günlerde geçerr :)

0|0
    0|0
  • Benimde Onurum bahriyeli. Çok özleyeceğim ya

0|0
    0|0
  • Benim nişanlımda 7kasımda askere gitti çok kötü hissediyorum tavsiyeniz nedir :(

0|0
    0|0
  • 3 gün önce benı terkeden sevgilim askerde şu an.

0|0
    0|0
    • neden terk etti

• sevceğimiz insanları kendimiz seçemiyoruz bilmem mi .sen unutmak istedikten sonra...ama eminim o bikaç güne geri döner arar seni orda ki yalnızlık koyar insana

• bilmiyorum aramaz artık.çok kesin konuştu.

• Askerde.

0|0
    0|0
  • Mektup yaz, hediyeler gönder. Burada sevgilisi askere gittikten sonra çok zor günler geçirenler var. Eski soruları okuyup ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğine bakabilirsin. Doğal olarak sevgilinin psikolojisi bozulacaktır. Her zaman ona karşı anlayışlı ol ve sakın alıngan olma.

Allah kavuştursun.

0|0
    0|0
    • öyle olmaya çalışıyorum şimdilik yeride güzel Allaha şükür çok rahatmış buda beni rahatlatıyo ama ona ulaşamamak onun aramasını beklemek çok zor hiç bişey konsantre olamıyorum hayatım sadece bi telefonunu beklemekle geçiyo çok zor allah herkese yardım etsin

• çok güzel olur zaten henüz acemilikte.Bahriyeli benim yarimmmm :) inşallah ustalıkta öyle bişey yapmayı düşünüyorum :)

• Umarım bir an önce kavuşursunuz :)

Yükleniyor...