Altının fiyatından haberiniz var mı?

Altının fiyatından haberiniz var mı?

Bugün altın resmen dibe vurmuş.

Bu seyirde devam mı eder yoksa anlık bir durum mu bu?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• bu seyirde gitmez şuan alma zamanı..ufak yatırımcıları batırmak için zaman zaman böyle spekülasyonlar oluyo.şuan büyük yatırımcılar cukkalıyor altını..

0|0
    0|0
  • düşsün yine çıkar o )))

0|0
    0|0
  • zedo biz evlenince altın fiyatı düşsün ki bol bol altın taksınlar :))

0|0
    0|0
    • Ahahaha olum sen çırağan da düğün yap bizim yaşlı teyzeler pazenle gelir bir trabzon burması takar :D

• nan sana da mı modluk verdiler hay ben dıçıyım bu site modlarının aklına :)))))) şaka şaka

• epey bır sure devam edecek cunku altın rezerveleri bulundu ithalat cok yukseldı parası olan varsa şimdi alsın seneye kadar satmasın

0|0
    0|0
  • Tam benim sorum. Fakat ben altını TL olarak değil de Ons cinsinden takip ediyorum. Şu an 1543 ons. 1510 ons alım için uygundur. Yani sana göre 2-3 TL daha düşerse, neyin varsa satıp altına yatırabilirsin.

0|0
    0|0
  • biz kuyumcuyuz altın onsu 1500 lere gerilicekmiş ablacm yani 85 e kadar yolu var kaç senenin en büyük düşüşünü yaşıo piyasa suan

0|0
    0|0
    • Hımm ne kadar sürer peki?

• bu düşüşler hiç yoksa 1 ay felan devam eder diyolar ablacm 85 e kadar yolu var diyolarşu an90 liraya geriledi ama böyle durmaz yatırım yapıcaksanız sizin için kacınılmaz bir fırsat alın ve unutun uzun süreli olarak mükemmel bir yatırım aracı

• Bende öyle düşünüyorum bakalım :)

• Düşeceğini bilen adamlar söledi işte...Yükselecekmiş fakat yavaş yavaş :) Haber verdiğin için teşekkürrler...

0|0
    0|0
  • valla geçenlerde memlekete gittim.

istanbulda gramına 93 tl isterlerken ben memlekette 87 tl ye aldım.

fiyatları çok değişiyor. ama şimdilerde fena gerildiğini düşünüyorum.

yaz aylarında yine güç yetmez olacaktır. parası olan alsın derim.

0|0
    0|0
  • altın düşsün yaw yaza düğünler var :D yazın artar kesin

1|0
    0|0
  • bizdeki sansta bahtsiz bedevi sansi zaten

0|0
    0|0
  • altın ne işe yarıyor?

0|0
    0|0
  • Altın bu seyirde bir süre daha duracak, yatırım için şuan çok ideal

0|0
    0|0
    • selam ben zarardayım 1 ton altınım var şaşırdım kaldım

• komutan gömü mü buldun :) 1 ton altınım olsun zararda olayım valla problem değil :)

• merak etme yaz aylarinda cikar yine.

0|0
    0|0
  • insin dibin kralını görsün! :)

0|0
    0|0
  • yapma be yav gidip alalım okadar düştüyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu en dip , bundan sonra çıkmaya başlar ama fazla değil, belki 3-5 lira daha tekrar dibe vurur ve finali görür :S yani belki 1 ay daha böyle gider.

0|0
    0|0
    • Her eylülde altın yükseliyor çünkü, sene onu için rezerv musluklarını kısıyo kuveyt :))

Eylüle kadar böyle olur ama, eylülde epey çıkar bence.

• istafirullah hocam. :D baktım baya finans bilgin var imrendim :D

• Iyiymis ya ilerde sirketime danisman yapcam seni insallah batirmazsin bizi :D

• yükselir yakında

0|0
    0|0
  • Alma zamanı szaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...