Arkadaşınızla genelde niçin tartışırsınız?

arkadaşlar çok iyidirler bazen çok can sıkıcı olabiliyolar işte bunlardan bazılarını soruyorum

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• iyiler hoşlarda olmamış şeyleri ballandıra ballandıra anlatmaları yokmu!. Kanki hafta sonu bir hatunlar bulduk ufff grmen lazım.. Lan git işte sap sap gezmişsiniz belli :D :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 2 çok yakın arkadaşım var pek tartıştıgımızgörülmemiştir ama .. özellikle birisi mesaj yazarken kendini öyle bir kaybediyo adamın yanında ölsem haberi olmaz (: bu yüzden çok laf geçirdiğim oluyo (:

0|0
    0|0
  • Arkadastan ote kardes gbı yasadıgın ınsanla tartısmalarmız hep oluyodur zaten ama bırkeresınde ramazan ayı ıkımzde orucluyken tartısma kavgaya donustu ve bırbırımızın suratını patlatana kadar yumrukyumruga gırdık. Allahtan cok farklı bı ortamda oldu kmse bızı tanımıyordu. Sonra atlayp arabaya gıdıp eczaneden tedavı ıcın ılaclar aldık. Ve ıkı hafta sısık gozlerle gezdık. Ama dostlugumuza bısey olmadı.aptalca bıse yaptık. Kımseyede bnu solemedık:) garıp ıste

0|0
    0|0
  • gercek arkadasi bulmak cok zor, var benimde bikac iyi gün arkadaslari. beni elestirmeleri falan ya da bir konuda yol bildigi zaman direk kendiliginden söylemez illaki sormak gerekir. kendi biraz varlikli dir ve kendini özel bisey zanneder, kendinin ya da kendi akrabasinin yaptiklari ile övünür ama ayni seyi bir baskasi yaparsa elestirir. diger arkadaslari hakkinda ileri geri konusur derken anliyacaginiz iyi gün arkadasi. koy g*tüne rahman gitsin yani :-)

0|0
    0|0
  • misal arkadaşlarım genelde bir kızın seksi sayılabilmesi için göğüslerinin değerlendirilmesi gerektiğini savunurlar

bense hayır ne göğüsü önceg*tgelir. ilk kriter kadının götünün güzel olması derim

sonra ortak kız arkadaşlarımızdan kıyaslamaya başlarız bak mesela ayşenin götü nasıl arzunun göğüsleri şöyle flaan filan

0|0
    0|0
  • Ben pek tartışmaya girmiyorum çünkü ucu bucağı olmuyor... ona göre o bana göre ben haklıyım ... Genellikle tamam senin dediğin dogru evet haklısın la işi geçiştiriyorum . Ama bunu yapamayan var 30 dk rahat tartışıyorlar

0|0
    0|0
  • tipime laf ederler kılo almssın saclar uzamıs vs. vs. sanane laa derim olay başlar

0|0
    0|0
  • Futboldan baska birşey gelmiyo aklıma

0|0
    0|0
  • sevmediğim harketleri yaparlar kızlara yanımda laf atarlar sigarayı fazla içerler gibi gibi

0|0
    0|0
  • Hiç kaldıramıom susmakla çözülüyor herşey ne kendi canını sık ne karşındakinin ( ölçülü derecede).Hiç giremiom tartışmalara

0|0
    0|0
  • olm ne beleşcisin la abanıp durma şu aldıklarıma ben sana alim ama benim kendime yetecek kadar aldıgımdan yeme ! (genelde hep bişey alırsın yemek için illa ucundan isterler) :)

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum, pek tartışmam.

0|0
    0|0
  • salih osurduysan söyle adamın canını sıkma derim genelde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarımla tartışmam.

0|0
    0|0
  • Tartışmayı sevmiyorum o yüzden de pek girmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...