Fenerbahçe-Lazio maç tahminleri

Günaydın sevgili k.s üyeleri bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe-Lazio maçı hakkında tahmin ve yorumlarınızı alabilirmiyim...?

Güncellemeler:
Şükürler olsun kapıyı araladık hayırlısı...

link

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut Kocaman bu tarz 2 maçlı eleminasyon maçlarında takımı doğru şekilde oynatıyor fenerbahçenin yeneceğini düşünüyorum 2-0 şimdi bu yorumumu gören bazıları real vs gs maçından önce soru soru gezip gs'nin yenmesi imkansız diyordum demek fenerliymişsin diyebilir ama fenerbahçe vs real madrid maçı olsaydı da fb'nin yenmesi mantıken imkansız derdim kimse merak etmesin ne de olsa kendi çapımızda futboldan anlıyoruz.duygularımla değil beynimle düşünmeyi biliyorum

0|1
    0|0
    • yine tekrarlıyorum kendi evimizde gol yemedğimiz sürece şanslıyız bence...

• İnşallah olabilir sürpriz olmaz

• bak yukarıya fenerbahçenin yeneceğini düşünüyorum dedim nasıl çıktı gördün mü.yine diyorum fb uefayı alırsa sürpriz olmaz

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 12

• Fener sahasında kaybetmez

1|0
    0|0
  • Objektif olacağım... Kurrada lazio'yu tahmin etmiştim şimdi de skor tahminimi söylüyorum. Belki iddialı olacak sma Fenerbahçe 2-0 şık net skorla alacak maçı.bu arada dünkü Galatasaray - Real Madrid maçının skorunu da tutturdum... Kendimi dünya kupasında tahmin yapan ahtapot gibi hissediyorum :)

0|2
    0|0
  • 1-0 ya da 2-1 fenerbahçe alır maçı diyorum deplasmanda ki maç seyircisiz ordada berabere biter ve turu atlarız, fanatik bir fenerbahçeliyim ve galatasaraydan nefret ederim, her fenerbahçeli gibi .. fakat dünki real maçında utanmasam Galatasaray forması giyecektim ! başka birşey söylememe gerek yok sanırım ..

0|0
    0|0
  • fener 1 lazio 0

0|1
    0|0
  • lazio da iyi oyuncular var ama nasıl oynadıklarına hiç bakamadım merakla bekliyorum valla maçı ..

lig de iyi değiller tek bildiğim bu bu da uefaya asılacaklarının göstergesi..

emre yok salih oynar inş yerine

0|0
    0|0
  • 2-0 fener alır

0|1
    0|0
  • Zevkine izlerim.Kim atarsa kim yenerse yensin zevkli olsun yeter

0|0
    0|0
  • bence 1-1 biter fenerbahçe deplasmanda turu geçer.

0|1
    0|0
  • 2 - 0 kazanırız diye umuyorum...

0|1
    0|0
  • Kalbim ve aklım Barcelona ama o gün Lazio'lu olacağım, Türk liginden hiç bir takımı sevmiyorum.

0|0
    0|2
    • Lazio'yu da tutma be kardeşim.başka takım olsa senin tercihindir de bu lazio yeryüzünde ırkçılığı ile en meşhur takım.

• Espiri anlayışınada pil asidi içir. İyi günler sana.

• Eyvallah... işte Türklüğün bu kadarmış...

• Maç İstanbuldaysa, Fenerin tek farkla alma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
  • Lazio takacak fenere :) adı duyulmamış takımlarla oynadı bedavadan geldi buraya kadar.

0|0
    0|2
Yükleniyor...