Arabanız olsa, arkaya ne yazdırırdınız?

Arabamın arkasına birşeyler yazdırmayı düşünüyorum, ama ne yazdıracağımı bilmiyorum.

"rampada geçme beni, düzde geçerim seni", "yol biter dert bitmez" ve "tek rakibim turkish airlines" hoşuma gitti.

Arabanızın arkasına siz ne yazdırırdınız?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• "GENCİM" dolayısıyla "DENGESİZ" im yazdır :) hani hem biz seni bir yerde görürsek tanıyalım. aa, ya bu bizim dengesiz diyelim :) :) :) hem Allah göstermesin ama başına birşey gelmiş halde görürsek yardıma koşarız :) :)

1|0
    0|0
    • Bak bu çok güzelmis! :D

• kimileri vardır ki beni anlamaktan muzdariptir. gülerek yazıyorum. gülme efektleri kullanıyorum. hem eğlenceli oluyor hem de kendimi iafade etmiş olmanın verdiği güzellikleri yaşıyorum :) :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Arabamın arkasında Kemal Atatürk imzası var...her söze bedeldir,başka da birşeye gerek olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
  • link

arabamın arkasında yazan tek şeyin bu olmasını istiyorum.

1|1
    0|1
    • haha :))) iyiymişşş

• şimdi bileni var bilmeyeni var. bide o bmw'li halimle millete laf anlatamam :)

• :))

İçi kremrengi deri kaplı, dışı siyah, camları filmli ve kapı kolları parlak olanlara bmw demiyorum mesela ben..

• bu yazıyı okuyabiliyorsan daha fazla yaklaşma yazdır

1|0
    0|0
  • bence ınce bi sekılde kırmızı renkte kalp atışının grafıgı ama kısa olsun ve ınce kalını abes kacar o zaten yetr bırde arabanın markasını solersen dahada yardımcı olurum

modıfıyele ılgılı sıkıntısı olan varsa bana ulssın ...

0|0
    0|0
    • Chevrolet spark, siyah.

o kalp atisi da güzel de, böyle özel ve degisik bir yazi olsun isterim :D

• cunku her markanın bı modıfıye fırması ve sponsoru var...

• Bak imza da güzel olabilirdi.

• kamyon kullanmıyorum ...

1|0
    0|0
  • nickin gibi, "dengesiz"

1|0
    0|0
  • Bu, böyle gayet güzel... Hiç gerek yok..

link

0|0
    0|0
  • benim arabam olsa arabama gözüm gibi bakardım o yüzden bişey yazdırmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne bakıyon.

1|0
    0|0
  • denız degılımkı ofkemı kayalara vurıyım...

0|1
    0|0
  • Ben her yere yazdığım gibi kendi sözüm olan."GÜCÜM YALNIZLIĞIMDA GİZLİDİR"yazardım gerisi sana kalmış senin zevkin tabi...

0|1
    0|0
  • kıro geliyor bana ya hele bir de çocuklarının falan isimlerini yazdıranlar var ki onlar ayrı bir terane .

0|0
    0|0
  • ben araba arkasi yazilarini sevmiyorum ama okulumun stickeri kesin olcak UNCC ;)

0|0
    0|0
  • Yazdırma bence hiçbişey çok abes duruyo bence..

0|0
    0|0
  • Önünü görmeden sollama eve kara haber yollama :-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...