İlk aşkınızı unutmadığınızı fark ettiğinizde ne yaparsınız?

önerilerinizi bekliyorum.Birini nasıl unutursunuz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• irade ile...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• unutmaya çalışmak hatırlamakla kardeş sayıır.

aklınıza unutmak istediğiniz şeyler geldiğinde onlara sırt dönmek yerine kucak açmalısın.

ender olanı unutmak zordur.unutmak istediklerini sıradanlaştırmalısın.

0|0
    0|0
  • yeni sevgili yaptın ve hala eskisini düşünüp unutamıyorsan yenisine yazık aklın hala eskisinde olduğundan.

0|0
    0|0
  • aklımı ameliyat ile aldırırım :)

0|0
    0|0
  • Bir sigara yakar,bir duvar dibine çöker,hatırlayabildiğim kadar hatırlarım,o da sigara bitene kadar sürer,

0|0
    0|0
  • bu ara unutacak kişiye göre değişiklik gösterecek bir durum. bilirsiniz unutmak özgüven ister güçlü olmak gerekecek kendini güçlü hissetmesi için güçlü yönlerini ön plana çıkarması gerekecek

bir çeşit swot analizi misali..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • o birini gerçekten sevdiysen unutamazsın deneme ya bişmman olur her gün aglarsın ya da her gün içer ayyaş olursun deneme boşver kalsın bir köşede ama düşünmemeye çalış

0|0
    0|0
  • bi hafta sonra tekrar soru sor.

0|0
    0|0
  • Bir gelir birini unutturur biri gelir hepsini untturur .

0|0
    0|0
  • Yapacek hiçbir şey yok zaten unutlmuyordaa, Elden birşey gelse zaten unutmaya çalışmazsınız...Nyse elden bişe gelmio :)

0|0
    0|0
  • WhatsApp'ten yazarim. Zaten "Taksim'e ciktigin zaman bana haber ver" dedi. Bi' turlu denk getiremedik.

Ozlemisim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • amuda kalkıp el çırparım. sonra geçer.

1|0
    0|0
  • birinin gelip unutturmasını beklerim yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • unutmamana değecek biriyse ona geri dön ancak o buna değmezse zaten düşünme kendini toparlayıp yoluna bak bence...

0|0
    0|0
  • ağlardım:( link

0|0
    0|0
  • bu kadar geç farketmişsem fena

0|0
    0|0
Yükleniyor...