Real- GS maçının en iyisi kimdi?

gs ve realn en iyisi kimdi?

ve takımımız gelecek vaadediyor mu avrupa kupalarında?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Felipe Melo´ya helal olsun bence müthiş oynadı aynı şeklide Dany´de Drogbada fena değildi seneye daha güçlü bir Galatasaray seyredeceğiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bu maç sayesinde ak$am rahatca bir sokaktan gecebildim, oglanlar hep kafedeydi.. elimi kolumu salaya salaya rahatca yürüdüm sokakta :D

0|3
    0|0
  • Dany ve Melo çok iyiydi..

Eee karşımızdaki Real Madrid di.. İnşallah seneye daha güçlü ve oturmuş bir takım olarak tekrar oynicaz Şampiyonlar Liginde..

0|2
    0|0
    • gelecek sene takımda ayıklama yaparsak yarı final oynarız hakemde yanlıydı bunlar tuzak ya

• muslera iyiydi

0|2
    0|0
  • gs biraz koşsaydı ya, orta sahadan şutlar çekmiş bol bol :)

yinede bir isim vermek gerekirse drogba

0|2
    0|0
  • Drogba Selçuk şu Sneijdere sinir oluyorum

0|1
    0|0
  • Drogba Selçuk, Cr7( adam nasıl koşuyor ya...)

0|1
    0|0
  • Drogba gibi 4 futbolcu daha olsaydı maç bizimdi.

Adam ne kadar iman etmiş, ne kadar inanmıştı maça.

0|0
    0|1
  • bu oyunla vaadetmiyor bence,ama yine de drogba iyi diyeceğim de hiç bir şey olmadı ondan da.

0|0
    0|1
  • ne gelecek vaadetmesi ya ne zaman başarılı olacaklar 100yıl sonra mı

0|0
    0|2
    • basarı kolay ulaşılan bir yol değildir maalesef. yokuş çıkmak gerek..

• uefa kupası kaldırıldığında elindekileri oyuncuları kaybetmesen şimdi şampiyonlar ligi kupasını kaldırıyor olurduk

• uefa kaç yıl önce kaldırıldı gs haberin var mı :) ayrıca o dönemden şu an hiç kimse futbol oynamıyor ek olarak o zaman ki gs yi şimdiki porto, dortmund gibi düşün bir futbolcuya daha büyük bier takım talip oluyorsa tutamazsın o oyuncuyu gitmek ister herkes için böyledir o dönem başka yapılabilcek bişey yoktu bir bjk li olarak söylüyorum bunu

Erkekler Ne Diyor 13

• Real Madrid'den ronaldo gs'den de öne çıkan bir oyuncu olmadı çok bence.Ronaldo'nun korkulu rüyası dünyanın en iyi futbolcusu olma yolunda Messi'den bile daha büyük rakibi burak yılmaz da dahil :D

0|1
    0|0
  • Bizim işler:/

0|1
    0|0
  • gsde dany iyiydi ama ikinci maçta yok meloda elinden geleni yaptı ama tek başına yetemezdi real madrid takım olarak iyi değildi iyi olmamasına ramen 3 gol attı bide iyi olsalardı 4-5 gol atarlardı iyiki iyi olmamışler real madrid dün bireysel olarak iyiydi kaliteli ayaklar bunlar boşuna dünyanın en iyileri değil

0|1
    0|1
  • Vallahi takım olarak eşit gibiydiler ama en iyi oyuncular Melo ( ismini yanlış hatırlamıyorsam ) selçuk ve gs kalecisiydi .

0|1
    0|1
  • dany selçuk iyiydi gs için real için di maria diyebiliriz bence ancak burak ve sneijder felaketti hele sneijder=selçuk şahin di bir kez sorumluluk alıp dikine oynamadı

0|1
    0|0
  • Dany'i,Selçuk'u beğendim...

0|1
    1|1
  • Mesut ozil iyidi..

0|1
    0|0
  • En iyisini bilmem de, özetini izledim en kötüsü hakemdi, Burak yılmazın penaltısını vermemiş

0|2
    0|1
  • Bence en iyi zedcezir di facebooka geldi gol oldu birde ayağım uğurlu geldi dedi koptum orda :DD

0|0
    0|1
    • yaaa :( ama, neden gülüyorsun ki :(

Daha yeni gelmiştim ayak bastığım gibi millet gol be gol dedi :(( müşambanın ardından seyrediyordum zaten nette değildi :((

link

• :(( dalgayı kest.

Zaten moralim bozuk :((

• Sabri

0|0
    0|2
  • realli oyuncular birinci viteste oynadılar

0|0
    0|0
  • ronaldo iyiydi

0|1
    0|1