Manyak mı benım sevgılım ne yaaaaaaa

ya arkadaslar sımdı sevgılımın maıl hesabına gırdım ve kocasını aldatan kadınlar dıye aratmıs yazmıs yanı google'a butun sıtelere bakmıs. hatta zamanında kızlar soruyora bırısı soru olarak yazmıs aldatan var mıesını sevgılısını dıye bu soruya bıle bakmıs. neden bole bı yere gırıp bakmıs nedn bole bısı yazıp bakmıs olabılır. bıde bole kocasını aldatan kadınların vıdeoları falan var p.orno gıbı onlrıda ızlemıs. ya napıo akılından ne gecıo bu manyagın ya.

Güncellemeler:
ay hala bakıyo yaa resmen kocasını aldatan kadın filmlerı yazıyo goggle'a napmaya calsıyo bu yaaa

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her erkek yapar bunu gizlice senin sevgilin degil sadece onun gizli yaptiklarini arastirma bence

2|0
    0|0
    • baksana ama aarkadasın tekı sızın gıbılere sapık demıs :/

• varya bı dogru duzgun adamakıllı cevap yazan sensın . suraya bak herkes sapık yapt ayrıl oneden aldayıo senı falan dıo of ya :( ıyıce morlaımı bozdular.

• Her insanin icinde bir fantezisi vardir mesela benim 58 yasindaki enistem googlede liseli kizlarin etek alti die arama yaptini yakaladim her insanda var bu takma kafana

Erkekler Ne Diyor 19

• Belkide onun bilgisayarını başka bir arkadaşı kullanmıştır. Bilemem.

Ama adamın fantazisi vardır belki. Belki birisinin karısı ile beraber olmuştur geçmişte.

Bu da onda fantazi kurdurmuştur... Eee. Doğru dürüst seçin kardeşim birlikte olacağınız kişiyi. Biz n'apalım?

0|0
    0|0
  • bunda onu suçlamana gerek yok seninde suçun olabilir hani senden istediğini ona veremediysen oda kendini bu yollarla tatmin etmeye çalışıyordur..Ama cinsel hayatınız iyiyse o zaman sevgilinin yaptığı da abazalık oluyor ;)

0|0
    0|1
    • galıba ona ıstedıklerını yasatamadıgm ıcın bunlar oluyo.tamam bazı sylerı yasıyoruz ama tam yeterınce degıl ıste. off kafam karısıtı benim ıyıce. ya normal mı snce bı erkegın bole seyler ızlmesı fantezı ama clı yanı :/ nasıl bı fantezı kafası yasıo sa artık anlamıyorum onu da :((

• yoo hayır o knuda anlasıylı konustuk bunları ılk bastan . saygılı yanı benim bu dusunceme. ve hosuna da gdıo bole olmam. ama bn herseı duzgın yaparken onu cok sevreken bole seyler ızlmesı sınırımı bozuyo of ya keske ızleemese nolur sankı :(

• şöyle söyliyim bu erkeklerin doğası sen kolay kolay vazgeçiremezsin onu bu durumdan demek ki doyumsuz biriymiş bıraz o kendini rahatlatsın ki bu konuda da aranızda anlasmamazlıklar çıkmasın ileride.

• Kocasını aldatan kadınlar bazılarına daha çekici geliyo olabilir . Sitelerde reklamlarda da görüyorum kocamı aldatmak istiyorum tıkla vs. :D

0|0
    0|0
    • evet benim de karısma ckıo goruyorum reklamları.ya varya ole bı ıcme sogukluk geldıkı anlatamam. sımdı knosutuk bole buz gıbıyım resmen knousamıyorum sınırden telefonda. susuyorum hep. nedn hep suusuyosun bı srun mu var dıo. bnde solemıyorum yok bıse dıorum daldım ole gayet ıım dıorum. tabı ınanmıyo en ıyı bunu blıorum.

• onu hala sevgilin diye tutuyorsan helal valla :D

1|0
    0|0
  • şu an sevgilinin seni aldatma eğiliminde olduğunu düşünüyor olabilirsin ama durum belki farklıdır. belki senin onu aldatma ihtimalin vs gibi bir durum kafasını kurcalıyorsa paranoyaklaşmış bir şekilde zihni senaryo yazıyordur. bunun sonucunda da sevgilisini aldatan kadınların psikolojisini ve aldatma nedenlerini vs merak etmiş olabilir. belki kendinde bir sorun olduğundan şüphelenmiştir ve bunun sonucunda aldatılma ihtimali olduğuna dair duyum vs almış ta olabilir.

0|0
    0|0
  • mail hesabına giripte neresinde yazıyor bunları arattı diye ilginç :)

0|0
    0|0
    • gmailden baktım ya web gecmısı dıye bı yer varya asagıda hesaptan grıosun web gecmısı var orda

• hee gmail :) seninkisi azmış o zaman açık kapı arıyor ufak başını sokabilicek .

• belirtilerine bakmak için olacaklara hakkında önceden bilgi sahibi olmak için

0|0
    0|1
  • Kayışı koparmış senin oğlan.

0|0
    0|0
  • şu an mı yazıyor anlamadım :D

0|0
    0|0
  • cinsel iştahı kabarmış... ihale sana kalmasın sakın dikkat et :)))

0|0
    0|0
  • Napcak evladım evli eşiyle mutsuz hanımefendileri düzme hayalleri ile yanıp tutuşuyor

0|0
    0|0
    • ya demeyın sole seyler yaaa :( ole seyler hayal nıye etsın sapıkmmı benim sevgılm. hayır degıl.. fantezı dır dıye dusnuyorum. neden fantezı olmasın kı canı sklmıstr blkı normal seylerı ızlemkten bıde sunlara bakm dmıstr. :/ sımdı aradım sesı gayet ıyı gelıodu bnde sınırlyım tabı belı etamamemeye calsıorum anladı bıısler noldu ya sen ıyımısın dıo sankı snrlı gıbısın dedı yoo ıım bnde dedım bıse yok napıosun dedım netten kuzey guney actım ızlıcem dedı. tabı bn burda kendımı yıorum snrden yalancı senı

• Evlat doğrusu bu belki jenerasyon farklılığına da yönelmiş olabillir sapık değil tabikide lakin biraz düşündümde o tarz bayanlar hoş olabilir gizli kaçamak insana hoş bir adrenalin yaşatır. Yalancı diyorsunda ne diyecek misal ayşecim mutsuz evli dul fark etmez karı bakıyorum sende boş bir vaktinde bak mı diyecek

• aldatmanı istiyor heralde? sen gelsene az buraya...(!)

0|0
    0|0
    • bnce degıl. madem ole bısı stıyo bana neden ıyı davransın yanı normal hıcbısı yokmus gbı davnsın kı

• gmail'den p*rno sitesine girdigini gördün? valla teknoloji baya gelişmiş ben cok geri kalmışım..

• var tabı ole bıse. web gecmısı dıye yazıo orda.

• Fantezisi vardır

0|0
    0|0
    • ıyıde bole fantezımı olur. ben sımdı karısını aldatan adam filmlerı yazssam, bu da onu görse manyakmısın kızım sen aldatmaya mı calsıosun aklından neler gecıo dıye kızmazmı

• Kızar veya kızmaz ben nerden bileyim.aynı şekilde sende ne düşünüyorsun bu durum hakkında net birşey diyemem ben.ama bunun fantezisi olur.ha o fantezi için mi izliyor bilmiyorum ama bazen bana güzel bir düşünce olarak geliyor.bi kadının kocasini benimle aldattığını düşünmek.keyif veren herşey bir fantezi olabilir.

Sen bu durumu onunla konuş bence.çok sağlıklı cevaplar bulamazsın burada

• belki babası ve annesi yani ailesi ile ilgili bir sorun var

0|0
    0|0
  • evli ve kocası tarafından cinsel olarak tatmin olamayan kadınlar senin erkek arkadaşının peşinde

0|0
    0|0
  • tecrübe edinmek için olabilir

0|0
    0|0
  • sevdigi p*rno türü olabilir bir yakının başına gelmiş olabilir ya da senden korkuyo olabilir :)

0|0
    0|0
    • evet benden cok korkuyo bu konu aldatma konuusunda kesınlıkle tavız vermme affım yoktur yanı. sık sık ta olsa bu konu acıldıgında solerım bunu onun da hıc hosuna gıtmez. şöyle gitmez yani, nedn hep bız bu konulara gelıoruz konusunca der nedn bu konuda bahsettgımızde sınırlenıosun falan der. bende kzarım ben acmıorum bu konuyu ıster ıstememz bırılernden arkadslarneden bhsedınce acılıo ıste su şunu aldatmıs falan dıye. bnde fıkırlerımı soluyorum. o da dıo aynı seylerı bnde affetmem falan aman of kapatalım

• dıyo konuyu.

• bencede kapatalım takma kafana onla konuş bu konuyu acık acık :D

• sapıkmı yoksa senin onu aldatıgındanmı şüpheleniyor

0|0
    0|0
    • ya yok sapık falan degıl ne ısım olur la sapıkla . 2 yıldır beraberız sonucta. blmıorum ıns olesıne bakıodur canı skldıgı ıcın.

• belki fantezi anlayışı farklıdır :P

• Sapık mı demem lazım illa anlayamıyor musun :)

0|0
    0|0
    • sapık mı:/ bazı arkadaslar buna normal demıs onlardamı sapık yanı.

• O zaman beraber izleyelm de :)

• vııeey :D

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatılma fantazisi var.

1|0
    0|0
  • yahu abrtmayin alti ustu evli kadinlarin seks hayatini dusunerek zevk almis.sapiklikla ne alakasi var cocuk fantazi kuruyi npsn.ama dkkt atde bunu isleme getirmesin c

0|0
    0|0
  • sen nasıl görüyosun ki şuan nereye ne yazdığını?

0|0
    0|0
    • gmail'nden baktım canım.

• hmmmm..boşver takılma canım her erkek bakar arada

Yükleniyor...