Tanımadığım birinin düğününde ne giyilir

sevgilimle arkadaşının düğününe gideceğiz, çocuğu tanımıyorum ne giymeliyim

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Giysi .

0|0
    0|0
  • düğün sahiplerini tanımıyosun ama seni davet eden ve beraber gideceğin kişi sevgilin. o nedenle onu onurlandırmak için düzgün giyinmen yakışık alır. onun kıyafetleri ile bir kompozisyon oluşturursanız çok daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • sevgilinin yanına yakışacak bir kıyafet giyin..orada damadın arkadaşları diye reklam olacaksınız düğün sonuçta güzel giyinmede fayda var :)

0|0
    0|1
    • bende aynen öyle düşündüm ama hiç abartmayı sevmiyorum yine abartmadan hazırlancam

• en mantıklısı da bu yani sonuçta senin ablanın veya abinin vs düğünü değil ona göre ayarla bişeyler artıkıtın gerisi senin zevkine kalmış.

• sitah veya krem rengi pantolon ,üzerine şık bir bluz giyebilirsiniz .sade ve şık olmaya özen gösterin .isterseniz hoş ve renkli bir elbiseniz var ise giyebilirsiniz .

0|0
    0|0
  • siyah bir elbise saç topuz ama sağ taraftan bir parça aşşağı doğru sarkacak

0|0
    0|0
  • Rahat giyinilir.

Az makyaj, az süslü elbise... Kafidir.

0|0
    0|0
  • çıplak git..

0|0
    0|0
  • Tanımadığın birinin düğününe gitme.

0|0
    0|0
  • gidilmez..

.

0|0
    0|0
  • normal giyin yabancı düğün işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yinede sevgilinle gidecegn icin guzel git :)) link

link

link

eger bunlar acik geliyorsa bunlarida tercih edeblrsin : link

link

link

0|0
    0|0
    • sırf sevgilimle gidiceğim için özeniyorum zaten yoksa hiç tınlamam ben düğün derneği anlamam o yüzden ne giyilir ne giyilmez sevgilim yanımda olacağı için güzel olmalıyımm :))

• bencede yani :))

• Erkek arkadaşının ne giyeceğini öğrenip öyle tercih yap bence ama abartısız giyinmek en mantıklısı kendi tarzına göre, ben olsam kot üzerine şık bir bluz ve topuklu ayakkabı tercih ederdim

0|0
    0|0
  • sade siyah bir elbise giy çok kısa ve ust kısmı çok acık olmaması lazım sevgilinde beyaz gömlek siyah pantolon giyerse klasik şık bir çift olursunuz =)

0|0
    0|0
  • bir gelin kız kardeşi gibi abartılı bir abiye giyinip süslenme ama yine de düğün yani. şık ol.

0|0
    0|0
  • sade abartısız bir elbise giyebilirsin.

0|0
    0|0
  • sana kalmış genelde neyi yakıştırırsan kendine onu giy

0|0
    0|0
  • sade dumduz hatta gunlüğe de kaçabılcek bir elbıse gıy

0|0
    0|0
  • önce tanış sonra düğününe git sevgiilin tek gitsin ya da illa gösteriş yapmak zorunda değil diyip u dönüşüyle soruya cevap veriyorum sade ol blazer ceket topuklu idealdir dikkat çekme..

0|0
    0|0
    • benle gitmek istiyor ve istediği olacak bunun neresi gösteriş

• aman iyi git bilmediğin ortamda kös kös otur bak dur.

• evet içi çekilmiş insanlar kös kös oturur allahtan ben onlardan değilim nazar etme nolur çalış seninde olur ;)))

• sade ve şık bir elbise.. hem abartılı olmaz hem de basite almış olmazsın

0|0
    0|0
  • Sevgilinle kombinle kendini.

0|0
    0|0
  • pijama :):):)

0|0
    0|1
Yükleniyor...