1.85 Boyunda Olan Birisinin Kaç Kilo Olması Gerekir?

Boyum 1.85 kilom ise 64 spora gidiyorum ve karbonhidrat tozu kullanıyorum ama aldigim kilolar hep yüzüme gidiyor ne yapmam lazim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Protein ve karbonhidrat olarak hayvan gibi yemelisin ama kaliteli beslen yağlı olanlardan uzak dur ki göbek olmasın sonra yağı fındık fıstıktan al şekeri meyveden al günde 4-5 yumurta ye karbonhidrat tozu dediğin takviye tek başına işe yaramaz çünkü beslenmek önemli

0|1
    0|0
    • Tavsiyelerin için teşekkür ederim ama kilolarım sürekli yüzüme gidiyor kollarim hala ince. Yağsız derken yağsız olan yiyecekler neler

• Öncelikle kas gelişimi demek protein demek, enerji demek karbonhidrat demek sporu düzenli yapıyor olman çok önemli beslenmen de bahsettiğim gibi olursa kas inşa edersin kollarının ince kalmak gibi bir durumu olmaz yüzün için birşey diyemem vücut yapın o şekildedir.

En İyi Erkek Görüşü

• 1,87 im 81 kiloyum dostum

0|1
    0|0
    • Peki kilo almadan kollarım genişlemezmi ya da kaslar çıkmazmı

• kardeşim ilk kilo ile bacakların ve göbeğin dolar daha sonra kollar dolar tabi spor yapmıyosan spor yapıyorsan orantılı büyür

Kızlar Ne Diyor 3

• 75 kg

0|2
    0|0
  • 75-80 olmalı ve kaslı olmalı mdmfmf hazirboyun varken

0|1
    0|0
  • normal kilon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 190 a 95im ben

0|0
    0|0
  • Yağ oranı önemli olan ama çok zayifsin

0|0
    0|0
    • Göbek çıkmaması için yağsızmı yemem lazım

• Kaliteli yağ mesela zeytinyağı bir çorba kaşığı al ve kuruyemislerdeki yaglar faydalı bunları tuket artı protein ve karbonhidrati ayarla vücut yapın metobolizmana gore

Yükleniyor...