Boyadan sonra brezilya fönüm bozuldu :(

Brezilya fönü vardı saçımda geçen sene ağustos sonuna doğru boyatmıştım.. Hala dümdüzdü yeni yaptırmış gibi sanki..Daha önce hiç boyatmamıştım.. Dün ilk defa boyattım saçımı brezilya fönüm bozuldu bildiğiniz eski kıvırcık lüle lüle saçıma geri döndüm :( Kuaförede o kadar sordum bozulur mu brezilya fönü var dedim.. Bozulmaz dedi. Ama sonuç ortada :( Ne yapıcam ben şimdi :S

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Zaten çok dayanmıyo ki, bir kaç ay gidiyo diye biliyorum. Profosyenel bir salona yaptırman lazım.

0|0
    0|0
    • yapdırdım zaten. gayet de iyiydi dünkü boyaya kadar... :(

• 8 ay ama işte düzdü boyadan sonra bozulması sinirimi bozdu

• Belki de vakti geldi, uzman birine sorsan daha iyi bilgi alırsın.

Erkekler Ne Diyor 4

• brezilya fönü nasıl oluyor eğer istersek ispanya portekiz ya da arjantin fönü yaptırabiliyormuyuz ?kız olsaydım türkiye fönü yaptırırdım

0|0
    0|0
  • Qanqaaa fikirtepe yaz modası tam sana göre qanqaaa

0|0
    0|0
  • Üç numaraya vur kafayı qnq...

0|0
    0|0
  • Rio karnavalina git.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kuaföre sor ve fönünü tekrar yaptır

yalnız saçların çok yıpranacaktır bakım yapman ve toparlaman gerekecek

0|0
    0|0
    • Brezilya fönü iyi bir şekilde yapılırsa saça iyi bile gelir, çok iyi bir yerde olması lazım.

• olabilir de, boyatmış bir de fön eklenince yıpranabilir

• bende yaptırmak istiyorum merk ediyorum böyle yataktan falan kalkınca kabarma olmuyomu ya bildiğin her gün her dk düz fön çekmişin gibimi bide brezilya fönlü saça maşa falan oluyomu yıkayınca nası yine düz oluyo

0|0
    0|0
    • Evet hergun her dk düz fön çektirmişsin gibi sadece banyodan sonra biraz düzeltmen gerekir fön makinesiyle üstünden 1 kere geçsen yeterlidir hemen düzleşiyor zaten. Kabarma felan yok saçların pırıl pırıl yumuşacık :)

• Öyle yapıcam :) yarın ilk işim zaten kuaföre gitmek olacak saçıma baktıkça ağlıyorum resmen :D iyi sabahlar :)

• sagol canım sanada hadi hayırlısı (:

• boyalı saçta etki etmiyor diye biliyorum zaten brezilya fönü

0|0
    0|0
  • Bence boyattığın yere yaptır onlar bozdu onlar düzeltsin

1|0
    0|0
  • ağzına çarpasım geldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...