Terim Saçmaladı mı? Doğrusunu mu Yaptı (Farkı engelleyerek)?

Her zaman ofansif futbol oynattığını düşündüğümüz Terim maça ofansif çıkıyor buraya kadar herşey hoş.Neden 2-0dan sonra hücum oyuncusu sneijderi çıkarıp müzmin sakat defansif Gökhan zanı alıyor?

Eğer savunma yapacaksan neden ilk 11 o şekilde çıkarmıyorsun?

Amacı farkı önlemekmiydi?

• Saçmaladı
    53% (8)58% (7)56% (15)Oy Ver
  • Fark açılmaması için doğrusunu yaptı
    47% (7)42% (5)44% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• fark açılmasın diye yaptı yok eğer gökhan zanı almasa fark 4-5 olurdu real madrid gole giderkez gökhan zan çok tuttu onları rezil olmaktan iyidir

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen tonla para ver sneijder al adam bırak gol atmayı oynamayı bile beceremesin terim napsın yüreğine inecekti

1|2
    0|2
  • b diyorum farkın açılmasını engelledi,zaten olan olmuş bir de fark yemeyelim dedi tabi:))

1|1
    0|2
    • hani imparatordu

• istikrar şart işte :) devamlı bu seviyelerde takımlarımız olursa ülke futbolumuz gelişir. Lucescu keşke Beşiktaş'tan gitmeseydi diyorum işinin ehli çok iyi bir hocaydı.

• benim gönlümden geçen teknik direktörler Lucescu ve Mustafa Denizli'dir.

• Akşam o yağmurda

O soğukta

Onca erkeğin içinde

Kurstan kaçıp

Arka sıralardan izlediğim maç böyle bitmemeliydi :((

1|1
    0|1
  • Gökhan Zan girince herkes ne alaka diye bağrındı zaten.İLk girdiği zamanlar oyuna Sabriliği üstündeydi sinirden güldüm orada.

Eboue yere yattığında kalkmak bilmez. Hamit hala ağır gtlu,Drogba çok sükse. Burak oyunda mıydı? Spiker hiç anmadı da.

1|1
    0|1
  • Sneijder oynama bence bu akşam..

0|1
    1|1
  • Yahu Gökhanın ne işi var

0|1
    0|1
  • gökhan zanın girmesi bir garip oldu zaten,amacı da anlayamadım.

0|1
    0|1
  • terimmmmmmmmsiz gs boş bir bardak gibi su candır fatih te sudur olay budur

0|0
    0|0
  • Fatih Hoca en doğrusunu yaptı.. .

Değişiklik esnasında çok kızdım ama mantıklı olduğunu sonradan gördüm..Girdikten sonra kötü de oynamadı Gökhan Zan zaten..

0|0
    0|2
    • farkı korumak için bir hamlemiydi sence

• Evet öyleydi..

Dedim ya istediğim bir değişiklik değildi ama en doğrusunu ve mantıklısını yaptı..

• peki savunma karakterine dönmek için illa 2 gol yemekmi gerekiyordu?madridin böyle oynyacağı maçın başında belliydi

• en dogrusunu yaptı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• 2-0 dan sonra skoru sabitleyip, olursa da kontra ataktan gol bulalım diye düşündü. Bu gün hakemin sayesinde yenildik demeyelim, fakat hakemin büyük ölçüde katkısıyla yenildik. 1-0 dan sonra iki oyuncu ceza sahasından taç kullandı, penaltı alamadık 1-1 yapsaydık büyük ihtimal ile biraz öz güvenle farkın açılmasını engelleye bilirdik. Olsun bizim hedefimiz gruptan çıkmaktı, çıktık, Schalke yi eledik ,Real madridle %53 oranla maç yaptık. Gol bulamadık nedeni ise, formunu tutturamayan Drogba, şişirilmiş boş bir forvet Burak. Seneye daha güçlü bir takım ile Avrupayı zorlayacağız, mümkünse Buraksız.

0|2
    0|1
  • wesley hayal kırıklığı yarattı ilk yarı. drogba kadar inanmadı hiç bir oyuncu. o değişiklik de ondan oldu bence

0|1
    0|1
  • Futboldan anlamadığınız burada belli oluyor herkes yorum yazar terim gökhanı alarak 3-5-2 döndü madrid ataklarında 5-3-2 top gs 3-5-2 biraz futbolu bilin

0|0
    0|2
    • r.madridin nasıl kadroya sahip olduğunu anlamak için 2 gol yemekmi gerekiyor

• zaten eksi vererek tekrardan futbol cahili olduğunu gösterdin. Bak tane tane anlatacam iyi dinle terim gökhan zanı alarak aslında daha hücuma döndü yani kanatlar da ileriye daha fazla girdi. 3-5-2 ye döndü geride gökhan-dany-semih yani daha önce defans gibi görünen sol ve sağ bek riera ve ebue orta sahanın sağına ve soluna kaydırıldı futbol cahili insan bir şey bilmiyorsıunuz hala boş boş yorum yapıyorsun yok 2 gol yemesimi gerekiyordu. Ankaragücü ile oynamıyosun real madrid ile oynuyosun

• ezikliğin sırası değil ben terimin yaptığı olaya yanlış veya doğru demiyorum.eğer 3-5-2 oynacaksan neden en başından oynamıyorsun?karşındaki takımı hiçmi tanımıyorsun?seni futbol bilgimle dövmeden kaybol :)eksiyi ben vermemiştim ama şimdi kaşındın ve 2. eksin benden

• Kardeş Sneijder ilk yarı hiç oynadı mı bence Sneijder ilk çıkacak oyuncuydu haa yerine ben Amrabat girer diyordum ama o girmedi. Zaten güç farkı ortada artık Türk futbolu olarak takımlarımız böyle böyle deneyim kazanıp Avrupa arenasında arayı kapatıcak seneye ondan sonraki senelere de inşallah bu seviyelerde görürüz takımlarımızı da bak sana en üzel örnek Lucescu Shaktar'a gitti Shaktar ile son 8 yılda kendi liglerinde 6 şampiyonluk kazandı ve devamlı Avrupa'da üstlere oynadı yani üst turlara oynadı hatta Uefa kupasını kazandılar her sene şampiyonlar liginde oynadılar kimi zaman çeyrek final kimi zaman ikinci tur gördüler ama her zaman bu seviyelere oynadılar işte istikrar önemli.

2|0
    0|0
    • sneijder avrupa maçları için alınmamışmıydı sahi?gs elendi sayılır tek maç kaldı onda mı açılacak bu adam:))

• öyle ama geçti artık keşkelerle olmuyor,önümüzdeki maçlara bakalım:))

• hayırlısı olsun:)

• ne farkını engellemesi sçmalamayın doğrusunu yapmadı ama bunu farkı engelllemek ıcın yapmadı ıkıncı yarı real top sısırdı bayagı onları gokhanın hava hakımıyetını kullanmak ıcın yaptı ama ne bka yaradı dersen yaramadı saglık olsun bu tecrubeyı yasamak ılerısı ıcın guzel oldu.

0|0
    0|2
  • rezil olmamak için bence

1|3
    0|3
  • Kesinlikle saçmaladı maça 5-4-1 başlasaydı bu maç 2-1 kaybederdik en fazla , çünkü Real o kadar iyi değil eskisi gibi ...

0|1
    0|1
    • kesinlikle öyle.Madridin böyle oynayacağını bütün dünya biliyordu.45ten sonra sistem değiştirmektense ilk11 böyle olmalıydı

• aynen Burak zaten sürekli arkaya kaçan bir oyuncu onları üstümüze çekip Selçuk VE sneijderle Burağa gol attırabilirdik...Bence F.Terim teknik olarak çok iyi bir antrenör değil bir Lucescu değil...Gazla çalıştırıyor biraz takımı :)

• sanki defans çok iyi gibi şu kendi sahamıza çekilmekten kurtulamadık shalke maçında da ilk yarı ofansif oyna 2 tane takmışın herifler 3 yü yesa iyice dağılcak adamlar hazır şok ve panik halinde 3ü atalımda bitsin demiyolarda defansa çekiliyolar. noldu skorun üstüne yatasan o maç gidip gidip gelir. aynı şey real maçında da oldu. ya saldırmadan hucum etmeden nası kazanıcan defansa yatıp ne yapacan. tamam herifler 3 tane atmış eyvallah yahu istanbuldaki maçı kolaylaştırmak için 3-1, 3-2 için çabalasana deplasmanda atılan bir golün bile mi öneminden haberleri . bu sporda ya tamam ya devam başka bir üst kura çıkma alternatifi yok. nerde 10 yıl önceki gs nerde şimdki gs

1|0
    0|1
  • Türkiye de ki gerçek yine ortada. Herkes futboldan anlıyor.

Bende naçizane yorumumu yapayım. Doğru olan bana göre; etkisizim diye bağıran Burak' ın sarı kart görmemesini sağlanarak dışarı alınıp Amrabat' ın oyuna girmesiydi. Gökhan Zan yanlış maçın ortasında plan değiştiremezsin. Futbolda orta sahayı teslim etmemek gerek.

Diğer bir gerçek, hakem tam bir fiyasko.

Not: Eboue öyle bir pozisyonu harcayamazsın. Atması gerekirdi.

1|0
    0|1
  • Farkı engelleyerek doğru yaptı.

0|2
    0|1
  • Bjk gibi fark yiyip donmektense İstanbul daki maci dusunup hamle yapti..

Bence dogru..

0|1
    0|3
  • Burak´ı çıkarsa daha iyiydi maçta çok etkisizdi Sneijder en azından Uzaktan falan vururdu

0|0
    0|1
  • Sneijder ilk yarı yok gibiydi. Aynı kurgu ile baştan çıksaydık o golleri yemezdik ama Sneijder'i 11'e almazsa yine Fatih Hoca suçlu olurdu...

0|0
    0|1
  • ilk onbir hatalı idi bence .

0|0
    0|1
  • real, pepe yi alınca

gökhan zan ı almak zorunda kaldı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...