Yılların acısını çıkarma fikrim nasıl sizce?

26 yaşındayım hiç sevgilim olmadı karakter olarak iyi kalpliydim arkamdan kötü konuşan kimse olmadı bu zamana kadar tek istediğim sevmek sevilmeki ama olmadı bende bundan sonra parayla her türlü ortama girip her gece günü birlik ilişkilerle devam edicem hayatıma ve evlenmek katiyetle yok ama bunu kime anlattıysam çok yanlış düşünceler diyor , nesi yanlış onu merak ediyorum ? kız arkadaşın olmamasının sebebi ise maddi durum yetersizlğinden dolayıydı şimdi yaptığım son iş tuttu ve gelirimde arttı sadece kadınlarla zevk için harcıcam o paraları

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen bunalıma felan girdinmi hiç psikolojik rahatsızlık gibi?

0|0
    0|0
    • oooo neler yaşadım neler hayatım bunalımdı benim 10 sene depresyon geçirdim bu yalnızlık yüzünden

• ortamın gelince bu sefer çekingen olmayacakmısın?

• hayır olmam o eskidendi yaşım yaşadıklarım daha çok özgüven kazandırdır bana

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış düşünüyorsun bencede ii harca o paraları kadınlarla günü birlik eğlen ee sonra nolcak , evlenmek yok diyorsun ama ya evlenirsen o zaman karşına çıkan insana nasıl anlatcan bunu, herşeyden önce onu geçtim günü birlik ilişkileri kendine yakıştırabiliyormusun karakterin buna müsayit mi? bence değil sadece sinirle düşündüğün şeyler.

0|0
    0|0
    • karakterimi değiştiricem değiştide iyiyken kötü olmaya karar verdim iylik ve dürüstlükle ben bir yerlere gelemedim ve içimde kaldı elin daha bebesinin kolunda sevgilisi vardı benim hiç olmadı , ve evlenirsem 40 ından sonra yalnız kalmamak içib evlenirim ondada bu yaptıklarımı tabikide söylemicem

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim deneyimde bulunamaman seni strese sokmuş olabilir. Kadınları sırf günübirlik ilişki amaçlı görmeyin. Parayla o işi 5 yaşındaki amcamın oğlu bile yapar. Sen bu kadar değersiz ve basit bir insan mısın ? Önce kendinle bir yüzleş bence. Kendini öyle alçak yerlere layık görme...

0|0
    0|0
    • amcanın oğlu gecede 1.000 lira verebiliyormu bir kadına

• Senin dediğin gibi yaparsan, kendinden daha da nefret edersin kardeşim.

• nedenki kendimi mutlu etmeye çalışıcam sadece , bundan sonra benden başkası yk

• cehemdede acısını çıkarırılar yapma olur sen bekle olmadı yer değiştir

0|0
    0|0
  • canın ne ıstıyorsa onu yap ınsanları dınleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...