Tartıştık beni godoş yaptın dedi

Sevgilimle gecenlerde dışarda elele yürürken kalabalıgın icinde bir erkek bana gülümsedi ve el salladı. Sevgilim görmedi ama ben ona o an söyledim bunu. Bişey yapsın diye degil biranda agızımdan cıktı o bana "noldu" diye sorunca. Sinirlendi söylendi falan. "Beni uzaktan kızmı sandı naptı gerizekalı" dedi sonra devam yürüdük. Dönüşte tekrar ordan gectik bana sen öbür tarafa gec dedi ben sevgilimin arkasında kaldım yürürken yani beni birdaha göremedi o el salladı dedigim kişi. Bugünde nasıl olduysa bu konu acıldı. Bende "senden gidip bir adama catıcagını beklemem en fazla sinirlenirsin" dedim. O biranda durakladı nediyosun sen manyakmısın beni godoş yaptın resmen. g*tü yiyosa karşıma gecip sana el sallasaydı kalabalıgın icinde arkadaslarının yanında yapıyor dedi. Beni yanlış tanıyorsun demekki falan dedi baya bozuldu sürekli giderim şöyle yaparım böyle yaparım diye tekralladı durdu. Ona birşey söylemedim iyice sinirlencekti ama o gün o insan kalabalık icindede olsa hicbisey dememesi zoruma gitmişti... bu durumda siz napardınız? adamın yanında 10 kişi var ve kız arkadaşınıza el sallıyorsa?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle durumlarda görmezlikten geleceksin erkek arkadaşını tehlikeye atmıyacaksın hakkını yeme sevgilinin bu kızlar nedense hep böyle yapıyor bir çok kez şahit oldum buna dertleri nedir acaba eğer sevgilinin yanında yapsaydı öyle emin ol kimse tutamaz kendini direk dalardı eğer böyle bişeyler olacaksa Türkiyede sevgilisinin yanında kıza el sallamak filan çivisi çıkmış demektir.Hee birde sevgilisi olduğu halde erkeğin yanında kızı kesmek delikanlılığa sığmaz böyle o.c.ları var bu Vatanda ama ne acayiptir ki biz göremiyoruz saatler sonra duyuyoruz böyle yapan erkekler benim gözümde bir hayvandan daha aşağıdır erkek adam bakmaz baskasının namusuna şöyle olur bir kere bakar döner herkezin gözü kayar ama öküz gibi bakıp kesenleri bir yakalasam isterse yanında 15 kişi olsun ölümüne dalarım korku denen bişey kalmaz çünkü ar namus var bu Vatanda onuda koruyamıyacaksak yaşamıyalım daha iyi Saygılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sevgi uğruna herşeyi yaparım... delikanlı,yiğit biri böyle birşeyi göz ardı etmez bir karadenizli olarak gebereceğimi bilsem ağız burun dalarım.. baktım ki kalabalık delikanlılık para etmiyor gösteririm bıçağın ucunu ...

0|0
    0|0
  • Sevgilim değil de, eşim falan olsa ve böyle bir olay olsa, çeker vururum açık ve net.

0|0
    0|0
  • Senin için kavgaya tutuşacak adamın aklına işiyim ben.

1|2
    0|0
  • Görmezliğe geleceksin yanındaki erkeğe söyleyip onun başını belaya sokmayacaksın.

1|0
    0|0
  • Şaka mı bu ya :D Benim için kavga etsin diyosun yani...Sen o adamı sevseydin zaten riske girmesini istemezdin..

0|0
    0|0
  • azıcık şerefi namusu olan karısını kızını kız kardeşini düşünen yawşak başka bir erkeğin yanındaki bayana el/kol/kıç sallayıp görgüsüz şebek gibi sırıtmaz

0|0
    0|0
  • bırsey dememesi en ıyısı olmus kalabalık bence sorun olmayabılır ama olayı gozunde canlandır 10 kısının gozunun onunde sevgılını dövmesı nasıl bı duygu olurdu bu ıkınızede zarar verırdı.bu soruyu bırde kendıne sor sen olsan ne yapardın

0|0
    0|0
    • isterse 100 kişi olsun o bebeyı parcalarsım gerısı benı parcalasın umrumda deıl bu dunyada ne ıcın yasıyorsunuz mezhepler bayagı genıs anlasılan

• bende senın gıbı yapardım dostum katılıyorum sadece onun dusecegı durum ne olurdu bu tür seyler ılerıde hep sorun olur

• komalık ederım o adamı sevgilin baya tırsakmıs kralı gelse alamaz elımden bır erkegın yanında kım olursa olsun yan gozle baktırmamalı sız bole tırsakları nerden buluyonuz yaa

0|0
    0|0
    • üstat 10 tane adam seni çarsaf ederdi neyin derdindesin :D

• isterse 100 kişi olsun o bebeyı parcalarsım gerısı benı parcalasın umrumda deıl bu dunyada ne ıcın yasıyorsunuz mezhepler bayagı genıs anlasılan

• Benim hatun yanından ben geçsem görmüyo ne diosun sen:p

1|0
    0|0
  • terbiyesizmiş.

1|0
    0|0
  • abartmadan anlatıyorum abarttığımı düşünme. ben 9 kişinin arasına buna benzer bir sebepten girdim birisi dövücem diye ben onun burnunu ve ön dişlerini kırdım geri kalan 8 kişi beni linç ettiler beyin kanaması geçirip 19 gün yoğun bakımda yattm:D şimdi düşündüğümde hiç gerek yokmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen neyin peşindesin ya kovboy filmlerine çok baktın senin için erkekler düellomu yapsın yani fantazin bumu

1|1
    1|0
  • arkada biri vardır tanıdığı:)Üstüme bile alınmazdım.

0|0
    0|0
  • sen o adamı hiç sevmiyon sana dokunacak olsa o adamı komalık ederdi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...