Bugünün en büyük Real Madrid taraftarına sorum

şunun şurasında 1 ay kaldı. tabir-i caizse elin " mutluluğuna sevinmesi " değil ;) 15.05.2013 bu tarihte de ahkam kesebilecek misiniz ?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• geçen sene elektirikestiler bu senede napıcaklar bılmıyorum:D

2|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• avunmak için bize sarmayın hadi canım ,

Real Madrid bu uçmayın dedik kızdınız geçmiş oldun..

0|2
    2|1
    • canım canım , saçını da okşiim mi bu kadar ilgiye muhtaçsan ? benim lafım anlayana , her alınana değil ;)

• hahaha iyi geceler Boşver üzülme yat uyu ya

• canım canım ... iyi geceler ;)

• 15.05.2013 ne bu?

aşşağıdaki yorumları filan okudum da sen fenerliler sevindi demişsin fanatik fenerliyim sevindim mi? hayır. bundan sonra genellemeyapmaz laf sokma çabasına girmessiniz. sorununuz ne yenildiniz işte hala içinden bir boklar çıkarmayın adam gibi yenildik deyin olsun bitsin.

1|1
    0|1
  • bu sene şampiyon olucağımızı ümit ediyorum

0|0
    0|0
  • yine bir ''yenileceğimiz zaman söylenecekler''kitabından alıntı yapılmış:))

0|0
    3|2
    • son dayanağınız bu , yok kadıköyde bilmem kaç yıldır bizi yenemiyosunuz ... son kalenizi , son umudunuzu yıktığımız zaman ; umutsuz ev kadını olacaksın ;)

• acınızı yaşayın diye yorum yapıyorum hep sizi düşündüğümden,acınızı yaşamadan başka hayallere düşerseniz acılarınız katlanır..neyse ben uyuyorum güzel bir akşamdı by by:))

• fb sempatizanı mısın nesin , anlamadım ki :D git yat madem , iyi geceler

• ne varmış o tarihte?

0|1
    0|1
  • aman seviye lazım onlar için

0|1
    0|0
  • dimi ama dogru dedin

0|1
    0|0
  • bunlar bizi desteklese ne olur desteklemese umrumda degıl hepimiz lazioluyuz=:P

2|1
    0|3
    • Allaha şükür , dünyanın en büyük taraftar gruplarından birine sahibiz. kimsenin desteğine ihtiyacımız yok ;) ama 2 yıllık ezikliklerini böyle atmaya çalıştılar ya üstlerinden o ayıp ;) bugün burda ahkam kesiyolar ama ben istanbulda yaşıyorum , bugün kadıköyde real madrid bayrakları dağıtılmış. görecem ben bunları ;)

• destekle demiyorum zaten , ben ölsem feneri desteklemem =) sadece nötr yaklaşıyorum , daha objektif düşünüp yensinler diyorum. yenilseler de üzülmem yani ;) ama sevinmem de ...

• umrumda degil kendi takimima bakarim.

Erkekler Ne Diyor 13

• ŞAMPİYON GALATASARAY 19. Şampiyonluğumuz Kutlu olsun

2|4
    2|3
  • Her şeyin acısını Fener den çıkartmanın anlamı ne. Madem o kadar büyük takımsınız neden Fener'e bu kadar takılıyorsunuz. Herkesin derdi Fener olmuş memlekette. Trabzonlusununda, Galatasaraylısınında, Beşiktaşlısınında , Bursalısınında derdi Fener i yenmek. Kendiniz büyütüyorsunuz olayı. Kadıköy de aldınızda ne oldu, farklı kupamı verdiler ?

1|2
    0|2
    • arkadaş , benim takımım Madride yenildiğinde nerdeyse zil takıp oynayacak kadar sevinen taraf mardinspor değil fenerbahçe. takarım ;)

• neyse çok farklı şeyler konuşmuyoruz zaten ;) sıkıntı yok , iyi geceler dilerim =)

• haklısın eserakan... lazio karşısında başarılar.

• bu gece yine ışıklar kesilecekmiş diye br duyum aldım lazio maçında, italyan erkeklerini yakışıklı buluyormuş aziz yıldırım artık napacaksa ışıkları kapatıp :D

0|1
    0|1
  • Üç beş tane zibidi gitip Real Madridi destekledi diye sizde gidip yarın lazioyu desteklerseniz o zibidilerden ne farkınız kalır ?

1|1
    0|0
    • hiç lazio yla ilgili bir şey yazdım mı ? hatta oku bak diğer cevapları , o maçı geçsinler dedim. ki karşıdaki çirkef diye , kendimden ödün verip çirkefleşmeye gerek yok ;) burda önemli olan ülke puanı. gidebildiği yere kadar gitsin fener uefa da. ben fb - gs maçı için konuşuyorum sadece ;)

• Lazioya destek vereceğini söyleyen arkadaşlar için yazdım,malum bugün çok konuşuldu bu konular.

• bence verilmemeli , ayıptır. ama kimse kusura bakmasın ama lazio ya destek vereni de kimse yargılayamaz yani ;)

• Onu o tarih geldiğinde konuşuruz aslan.

Şimdi konuşup boş laflara gerek yok Kadıköyde alırsınız cevabızı.

0|1
    3|4
  • Önce yarın ki maçları geçebilecekler mi o var. Galatasaray bu maçtan sonra tamamen lige odaklandı. Real'e ispanya'da böyle oynuyorsan ve 2 net penaltın verilmediyse kadıköyde çimlere gömer bizimkiler onları...

1|0
    2|1
    • yarın ki maçı geçsinler , ona sözüm yok. onlardan bir farkımız olsun ;) ben o tarihte ne yapacaklar ya da o tarihle ilgili ne planları var onu merak ediyorum =)

• Beyler yenilgiyi unutma,unutturma işlemi başlamıştır..İbret alınıyor ---------------______| % 85 Loading . .

0|0
    0|0
  • Olsun sizin uefa kupanız var.

1|2
    3|3
    • nasıl içerlediyseniz ... çalışın sizin de olur bak önünüzde şans var.

• Unuttun süper kupaları da var çok içerliyoruz :))))

• kadıköyde de şampiyonluk kutladık , onu da unutmayın arkadaşlar ;)

• ne olcakki o tarihte

0|0
    0|0
  • tek hedefleri Galatasarayı yenmek olan takımların taraftarlarından ne bekliyorsun?

0|2
    0|2
  • Şaka maka ReaL kasmadan iyi yerleştirdi her golde titreyerek Kahkaha attık.adamlar sanki tek kale maç yaptı be :DD 0 karşı yendiler sizi ahahahahaha.: bidaki maçta 5 tane çakarlar 5 - 0 adamlar hentrik yaptık ak:DDD

0|1
    0|0
    • sen hangi maçı seyrettin hocam tamam gs süper oynamadı da nerede tek kale maç izlemediysen al izle

link

• titriyosan sıkıntı var biliyosun , git bir doktora ;) 1 ay 2 gün sonra titrete titrete girecez " kalenize " ;)

• valla size yerleştirdikleri golden sonra bize atacak yer kalmadı :DDDD

• Galatasaray düşmanları müjde ! Galatasaray spor kulübü yarın bedava kına dağıtacakmış size.

Sakın kaçırmayın :D

3|2
    2|1
  • al lazio bayrağını geç tv başına :)

1|0
    0|1
    • gerek yok kardeşim öyle şeylere =) lazio yu elesinler , ülkemiz için iyi bir durum. ayrıca bir farkımız olsun onlardan. yapmayın böyle ;)

Yükleniyor...