Schalke 04 ile Real Madrid arasındaki fark anlaşıldı mı?

Öncelikle GS'nin elendiğine üzüldüğümü söylemek istiyorum.İsteyen inansın isteyen inanmasın ama Schalke 04'ü ilk maçta 3-0 2.maçta 4-0 yenip kendini real madrid'i eleyebileceğine inandırırsın da schalke gibi bir takım karşısında (Bu takım Almanya liginde 4.sıradadır ve lider ile arasında 30 puan fark vardır link 2 maçta da berabere kalıp.Son maçın son saniyesinde atılan gol ile galip gelip bir maçta diyelim ya da Real Madrid'i eleyebileceğine ciddi ciddi inanmak nasıl bir mantıktır anlayamamıştım.Umarım şimdi anlaşılmıştır Schalke ve Real Madrid arasındaki fark

Güncellemeler:
Bazıları işi fenerbahçe galatasaray muhabbetine çevirmeye çalışmış.Bu rm vs gs maçından önce şu soruya verdiğim cevabı okumalarını tavsiye ederim o arkadaşlara 3 tane de eksi almıştık gerçi gerçekleri söyledik diye de link

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• ahahahah anlamazlar kardeş anlamazlar :DD onlara göre gs'nin kadrosu daha iyi realden adamlar kasmadan 3 attılar oyuncuları bilerek sarı kartlarını temizlediler :DD.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• real madridi hiçbir takım yenemez kolay kolay .

0|1
    0|0
  • Lazio İle Real arasındaki farklardan bahsedelim.

0|0
    0|1
    • çok fark var ben bilincindeyim ama schalke ile real arasındaki farkın bilincinde olmayan insanlar vardı

• Kesinlikle. Rm harika bir takım ya.

• ortalığı germe

0|0
    0|1
  • acaba fener olsa kaç yerdi

0|0
    0|0
  • eee sonuç? hakem tehdıt etmıyoruz bız kaybettık kına verıcem burdakılere

0|0
    0|0
    • kına ile alakası yok maçtan önce sadece gs'nin değil hiçbir türk takımının real madrid'i eleyemeyeceğini yazmıştım istersen lin atayım gözlerinle oku ama futboldan anlamayan bazı şahsiyetler tek mevkisindeki tek oyuncusu bile real madrid'den iyi olmayan gs ile real madrid'in kadrolarını karşılaştırıp kendi mercimek kadar futbol anlayışları ile 6-5 gs üstün falan demişlerdi :)

• ya genel soyledim senin icin demedim sadece yenemiyecegimizi bende anladim ama hadi fenerlileri anlarimda besiktaslilardan destek beklerdim gene genelleme yapmiyorum bizi destekleyen besiktaslilara teskkurler ya da fenerlilere benim basetigm konu bu ben bgun feneri desteklicem kadikoyde real madrid bayragi acanlar utansin

Erkekler Ne Diyor 6

• O küçümsediğin Schalke fenerle maç yapsa ve 2. maçtaki aynı oyunu oynasa fener karşısında tarihi farka giderdi.Real ŞLnin benim gözümde favorisiydi ve ligde iddialarıda kalmayınca tamamen ŞLye odaklandılar.Galatasaray yenilse bile müthiş bir oyun oynadı avrupa kupalarında ilerleyen yıllarda dahada güçlenicek.

0|0
    0|0
    • Fener karşısında tarihi farka giderdi senin kişisel yorumundan öteye geçmez neye dayanarak söylüyorsun bunu ben bilgiye belgeye dayanarak konuşmayı severim.yukarı yazdım işte alman liginde yeri ortada liderin 30 puan gerisinde 4.sırada verdiğim linkte türkiye'de rm'yi avrupa kupalarının dışına itebilecek bir takım yok dedim okuduysan aynı şekilde schalke'nin tr liginde tarihi fark atacağı bir takım da yok

• sen hangı takımlısın

0|0
    0|1
  • senin mantığınla bakarsak umarım sende bu akşam Lazio ile Plzen arasındaki farklı anlarsın...

0|0
    0|0
    • fenerbahçe vs lazio eşleşmesinde şansları %50-50 görüyorum hatta lazio kendi evinde seyircisiz oynayacağı için fenerbahçenin avantajı var ama fenerbahçe schalke'yi bu şekilde eleyip çeyrek finale gelse yine real madrid'i elemesi imkansıza yakın derdim merak etme.tıpkı bu maç öncesinde defalarca dediğim gibi istersen atayım linkleri oku

• bu soruda silinmezse bnd neyim

0|0
    0|0
  • ayakta değil, uzayın derinliklerinden alkışlıyorum seni

0|0
    0|0
  • biri beyaz öteki mavi panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...