Yanlıs mı yaptım herkes fıkrını yazsın lutfen..

Hoslandıgım cocugu facede buldum ekledım arkadas oldum samımı oldum. ama o benı bugune kadar gormemiş. benımde ondan hoslandıgımı bılmıyor. bende dayanamadım mesaj attım facebookuna. Musaıt oldugun bırgun bulusup bırseyler yapsak mı tanısmıs oluruz hem:) dıye... arkadaslarım tepkılıler bana karsı kızsın sen agır ol dedıler.. yanlıs mı yaptım :( basıt bı kız olarak mı gorcek benı sımdı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aptalca flört oyunlarına girmemişsin hep senin gibi bir kız karşıma çıksın istemişimdir. Ne istediğini bilen birisi, duygularını çekinmeden ifade edebilen. Zaten hoşlandığım bir kızdan böyle bir adım gelirse bende o kıza atarım adımı. İşi yokuşa sürmem yani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimsenin sana karışma hakkı yok sen cocuğun iyi olduğunu biliyorsan sorun yok. Senin gibi bayanlar hep olsa keske cesaretini takdir ettim helal sana o arkadaşlarına bakma sen o cocugu iyi tanı uzmesin seni saygılar ;)

1|0
    0|0
  • yanlış yaptın sen seviyosan bırak zamana onunda seveceği zamannı bekle şimdi aklından geçer bu kız elimin altında diye

0|0
    3|0
    • herkesi kendiniz gibi sanmayın.

• aynen kendınız gıbı sanmayın sızın gıbı olsaydı ben ondan hoslanmazdım zaten rahat ol :)

• seni tanıdıkca basit biri olmadığını anlar... eğer öğle düşünüyorsa tabi...

1|0
    1|0
  • seviyosan sevdiğini söyleyeceksin. ondan gelecek adımı beklersen geç olabilir. en iyisini yapmışsın

2|0
    0|0
  • bence de acele etmiş ve yanlış yapmışsın...

0|0
    2|0
  • bende anlamıyorum hiç bir kızda bana karşı böyle olmadı

1|0
    0|0
  • basitlikle alaksı yok sen dogrusunu yaptn açık sözlülk güzel

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalama. çok iyi yapmışsın, tebrik ediyorum...

1|0
    0|0
  • Helal olsun gizlicim tebrik ediyorum seni dalga gecmıyorum ciddiyim Risk budur.!

1|0
    0|0
    • aynen rıskk buduurrr:D cok kotu tepkılıler bana :D

• Boş ver tepkiyi falan iyi yapmışsın bazen hislerinin peşinden gitmek gerekir.

• ben hep bu yasıma kadar hıslerımın pesınden gıttım :D

• kızlar agır basar diye birşey yok.. cocugu etkilemek icin sonsuza kadar beklicekmisin yani .. iyi yapmıssın

1|0
    0|0
  • boşversene, içinden geleni yapmışsın. ne çıkar ki görüşseniz. devir hız devri. ondan bir adım gelene kadar ohooo.. akıllı biriyse cesaretini takdir eder artı puanını kaparsın bile ;)

0|0
    0|0
  • yanlış değil..şu standart erkekden bekleyen kızlardan sıkıldı erkekler...ağırdan sat falan filan..biz ağırdan sata sata tüm sevdiklerimizi hızlı kızlar kapdı bile...

0|0
    0|0
Yükleniyor...