Burak Yılmaz ne işe yarar?

Hiç topa vuramadı bile niye böyle oldu?Hakemde çok kötüydü

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldoyu taklit eder kendini yere atar

0|0
    0|0
    • ilk defa bugün atmadı galiba hatta o pozisyonda hakkaten penaltıydı. ama haksızlığın ah'ı böyle çıkıyor demek ki...

• Allah büyük

Erkekler Ne Diyor 28

• Ben FENERBAHÇELİYİM ama bu sizi hiç anlamıyorm adam gol atınca yere göğe sıgdırmassınız aslanım koçum dersiniz gol atamayıncada ne işe yarar kazma bundan topcu olmaz dersınız.:D

1|0
    0|0
  • link Emek hırsızı klibi ( :

0|0
    1|0
  • Ya Allah aşkına burağın 2 golü dışında gol mu var ya sadece gelen topa dokunuyor bizim milletimiz de öyle bir büyütmüş ki messi sanki. burağın top sürüp attığı bir gol varsa yok böyle oyuncu diyecem maçta topu götürecek adam yoktu sneijder de ellerinde patladı :D

1|0
    0|2
  • Umut oynasa daha iyi diye düşünüyorum her maç..Ama bu maçta rakip belli ve adamlar markaja almışlardı..

0|0
    0|0
  • ben sadece nickinden dolayı tebrik etmek için soruya girdim :)

0|0
    1|1
  • hakem rezalet ötesiydi...burakı oyundan çıkarmamak da fatih hocanın hatasıydı

1|0
    0|0
  • Karşılarındaki takıma bakarsan bizim cevap vermemize gerek kalmaz zaten Burak iyi topçudur ama Real Madrid te takım yani

0|1
    0|0
  • basit takımlara leblebi gibi gol atması değil o:))

0|0
    0|1
  • diğer maçlarda da o topa vurmuyodu zaten top ona çarpıyodu. takım real Madrid olunca top çarpamadı tabi =)

0|0
    0|1
  • Hemen hakemi kötüleyin hemen. yahu mantıklı düşünün biraz Real madrid gibi bir efsane takım kendi stadında maç mı verirdi ?

2|0
    0|2
    • link hakem çok güzel demi

• Ya bırakın kardeşim bu işleri Real madrid gibi bir efsane takımın kendi stadında maç vermesinimi bekliyodunuz yani ? işinize gelmeyınce hemen beğenmeyin zaten.

• karakterinde sorun var maalesef

1|0
    1|2
  • bir boka yaramaZ .. götü cok kalkmıştı... snejder ve drogbada boktan!.!

0|1
    1|1
  • O beleşciye öyle maçlarda yer yok çünkü. :D

Birde bugün ballı gününde değildi orayıda atlamamak lazım.

Hakem buna sarıyı çektiğinde ne güldüm yaa. :D

1|0
    1|1
  • hakeme şike olabilir 2 penaltıyı vermedi yoksa yenerdik hep onların takımındaydı inşallah o sarı kart yiyenler maçta oynarda kırmızı yerler 3 kişi elenir ve8e 11 oynarız :D

0|0
    0|0
  • Burağın kalitesi bu kadar büyük maçlara yetmez yoksa gayet iyi futbolcu Arda Turan nasıl madride barceonaya karşı çok iyi oynıyamıyorsa burakta öyle o düzeyde bir topcu değil

0|0
    0|0
  • soru başlıgını seçerken dikkatli seç buragın ne işe yaradığını bilmesende olur.

0|0
    0|0
  • ne işe yaradıgını türkiye liginde,şampiyonlar liginde,milli maçlarda gördün. sorman saçma olmuş

0|1
    0|0
  • Burak kolay maçların adamı büyük maçlarda etkisiz. Milli takımda da aynı

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın dibe vuracağı günleri iple çekiyorum.

1|1
    1|1
  • Aslinda burak hep boyleydi, sadece bugun sansi yaninda degildi

Afagxgxhbjsnscn

0|0
    0|0
  • Reale Karşı Oynadı Sonuçta

0|1
    0|0
  • Taklit yapmaya:)

1|0
    0|2
  • hamsi gıbi cok iyi atlar zıpalr kendını yere atar

1|0
    1|1
  • burak yenileceklerini bildiği için yorulmak istemedi

1|0
    0|2
  • türklerin ronaldosuymuş burak da kendini ronalda olarak görüyodu ama demekkiş burak 5*15 kalasmış :)

0|0
    1|1
  • hakem sadece kötümüydü ne kadar sövsek az

0|0
    0|0
  • penaltı yaptırmaya yarar hakem cüneyt çakır ise.

0|0
    0|1
  • sorunda orda bir işe yaramaz ki :)

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• biz anlamıştık burağı da siz anlamıyordunuz,nihayet anladınız günaydın:))

0|0
    1|0
  • orada oyunu kurmaya,pas vermeye çalışan oyuncular var burak'a da drogba'ya da adam akıllı paslar gelmedi her şeyin sorumlusu onlar değil yani.

0|1
    0|0
  • Hepsi oynamaya özen gösterdi. Atıp tutmayın + hakem kötüydü. Evet real madride hakem iyi olsaydıda yeniliyor olabilecektik amma hakem yüzünden kaybetmemiz çok acı. belki böyle bitmeyecekti bu maç

0|1
    0|0
  • Burak Yılmaz kayseri ile oynamadı yalnız. Adamın kalaslığı üstünde ama hemen boklamayın

2|1
    2|2
  • Hamit'in mk yaaaaaaaaaaaa :(

0|0
    0|0
  • burak yine gol kralı

1|0
    0|0
  • adam napsın

0|0
    0|0
  • burak bugn perfonmansını beğenmedim bende hakem penaltımızı vermedi:((