Yendikten sonra, milyon tane soru açan Galatasaraylılar şimdi niye soru açmıyor?

yendikten sonra, milyon tane soru açan galatasaraylılar şimdi niye soru açmıyor?

iyi gün taraftarı dedikleri doğru sanırım

Güncellemeler:
soru kaldırma kuvvetiyle kaldırılmıştı, tekrar açılmış.

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• R.Madrid Oleeeeeeeeee

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 16

• galatasaraylıyım, ve sende gerizekalı mısın nesin (gerizekalsın derdim ama o hakaret saylıyor, sorunca hayır deme hakkın var) , maalesef biz yenildik maalesef sende böylesin, altın kural,

!1) anlamadiğin konuda yorum yapma

!2) insansan insanlarin mutsuz olduğu konulardan hiyar gibi nemalanma!

ağir mi oldu, senin kadar ağir (mass:kütle) değildir

3|2
    4|1
  • la de get!

bütün eziklerin çenesi açılmış bugun!

aşağıda kaç tane bizim takım taraftarı soru açmış bir bak bakalım...

gerizekalı bile değilsin...

2|1
    0|0
  • uzun zaman sonra ilk kez dışarda maç seyrettim...ve anca döndüm eve...muhtemelen gs'li diğer arkadaşların çoğu da yollardadır hala...

fanatik olmadım hiçbir dönem...

ama, real madridle karşılaşmak ve çeyrek finalde olmak az bişey değil bunu kabul etmek lazım bu bir...

ikincisi, maç 3-0 bitti neticede ama deplasmanda böyle bir takımın karşısında şanssızlıklar bu skora sebep oldu,yoksa galatasaray gayet güzel oynadı...

üçüncüsü de,skoru ne kadar etkiledi bilmiyorum ama bariz, yuh dedirten hakem olayı...

0|0
    0|0
  • ben bu soruya 5 yıldız veririm arkadaş:))

1|0
    1|0
  • empati yapmayı dene. senin takımın yenilse sen gelip buraya nasıl yenildik ama mı yazacaksın. adamlar fena yendiler bizi. susup oturuyoruz işte. ( bu arada ben öncedende soru açmıyordum ya neyse.)

0|0
    0|0
  • anca biz öyleyiz biz böyleyiz diye hava atarlar havaları inince inlerine çekilip kükreeler anca unutmamyınki havlayan köpek ısırmazmış

2|0
    3|1
  • Tabi öyle olur maç başladıgında burada silahlar sıkılıyodu şimdi küfürden geçilmiyor hiç bir yer. iyi gün taraftarlarıya hani...

1|0
    1|0
  • Günün sorusu :)

1|0
    1|0
  • kafanı kullanmayı dene

1|0
    1|0
  • Bu ağır oldu bayan uzgundur onlar simdi keske yenselerdi ,Fenerbahçe liyim bu Arada

0|0
    0|0
  • sorularımızı 5 hafta sonra Kadıköy'deki fener maçından sonra açıcaz tatlım...

umarım dejavu yaşamaya hazırlarsın kendini o zamana kadar.

0|0
    0|0
  • Çünkü moralimiz bozuk. Ama yenilsek de Galatasaray bizim canımız...

0|0
    0|0
  • MORallerimiz sıfır :(

0|0
    0|0
  • Ne Yapalım Bugün Kederliyiz !

0|0
    0|0
  • Çılgın seni, hangi takımlısın :) ?

0|0
    1|0
  • Nasıl yenildik ama beğendiniz umarım mı desinler?

Not:Beşiktaşlıyım.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Mesele yenilmek değil, mesele r.madrid'le karşılaşmak. Anlamayanlar sussun bence.

2|5
    2|1
    • Karşılaşınca böyle oluyor ama ;) ama yenmesini istedim o ayrı zor bir kura oldu sizin için

• yaaa bakk senn! maç öncesi "burak vs ronaldo" terimvs mourinho kıyaslamasını annem yapmıyordu di mi?

• Fenerbahçeli olmama rağmen böyle düşünmüyorum.

Alın bunu burdan.

• Sizde çıkında görelim.. Anca kayseri gibi basit takımlarla oynayın gelin birde laf edin. He adamsınız hepiniz.. Soru açan arkadaşta oldu soru sormadan önce iyice bakın.. Sizin kininiz ne anlamıyorum bu insanlar gerçekten tuhaf.

2|1
    1|0
  • merak etmeyin her türlü destek oluyoruz yense de yenilse de biz gsliyiz hiç önemli değil her türlü seviyoruz

0|2
    0|0
  • Parasızlıktan Avrupa'ya gidemeyenlere ve şikeciliği tescillenen diğer iki takımın taraftarlarına yer açıyoruzdur belki de.

0|1
    0|0
  • Açıldı. Ne yapalım günün sorusu mu

0|1
    0|0
  • yok yok açılmış aslında da yendiğimiz kadar açamadık bu piskolojiyle ne bekledin anlamadım.

0|1
    0|0
  • Gör işte taraftarın canı sıkılmış gülüp oynayamazlar :(

Real vs Lazio =*894365b klmdsflkdfs?

0|1
    1|0
  • çekemeyen anten taksın

0|1
    0|0
  • sana ne sen takımına bak

0|1
    0|0
  • biz real madrid le sizde lazioyla oynucak kapasitedesiniz . aramizdaki fark bu

1|1
    0|0
Yükleniyor...