Real madrid & Galatasaray

bu geceki maçı değerlendirecek olursak eğer gs nin şansı var mısizce onuda geçtim bu geceki maçı begenenler var mıbence gs hiç iyi değildi taktik olsun oyuncular olsun yetersizdi.. istanbulda işler nasıl olur düşünceleriniz ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2-1 olsaydı iyidi hadi onuda geçtim bari 3-1 olsaydı onuda beceremediler. drogba ve sınayder ( nası yazılıo la bu ) in kaçırdıkları na mı güleyim. hakemin tuhaf kararlarına mı güleyim. 2. goldeki gs defansının malığınamı güleyim napayım anlamadımki. bari istanbulda 3 tane atamaya bakalımda uzatmalarda filan nolucaksa olsun. ah ula 10 yıl önceki kadro olucaktı gs de var ya işte o zaman görürlerdi. 3 tane beleşe gol mü verilir arkadaş ne poktan bir defanstır bu ya zaten maç leş gibiydi nre realinde iş vardı ne gs sinde sıkıcı uyuz bir maçtı bir ara ümitlendim gs baya bir sıkıştıurmış reali kendi yarı sahalarında ama işte olmayınca olmuyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• istanbulda adamlar bir tane atsa dağılır gs,ki zaten pek toplu da görünmüyor ya:))

0|1
    0|0
  • ben galatasaraylı olarak oyunumuzu beğendim,bunu bile seyrgileyemeseydik asıl naneyi o zaman yerdik,allahtan bir oyun yarattık.

0|0
    0|0
  • Ben hala inanıyorum

0|0
    0|0
  • ligde şampiyonuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Madrid çok rahat dedik dinletemedik

1|0
    0|0
  • I LOVE REAL MADRİD <3

Kalbimde Barcelona var ama bu gün Real Madrid'liydim.

0|3
    0|1
    • :) ben koyu beşiktaşlıyım fakat bir türk olarak bugun galatasaraylıydım :)

• Duyurdular : Duyuru : C.Ronaldo, Benzema, Higuain.

Neyse iyi geceler dostum.

• Siz nasıl bir Türk'sünüz. Türk yazdığınızda ü'sü yok, sun'u ayırmamışsınız. Cahil misiniz Şerefsiz misiniz ? :)

Bayan bunun bunlarla alakası yok, Bizden daha iyiler kabul etmeme rağmen Galatasaray deyip kendimi avutacak bir insan değilim o kadar. Şeref insanları yargılayarak kazanılacak bir kavram değil.

Birşeyler içelim mi ?

• gs kafasıyla düşünürsek hakem yaktı gs yi, ama istanbulda burak 4 tane atar ha burakta yoktu demi rövanşta yinede şanslar %50

0|0
    0|0
  • adamlar kendilerini yormadan 3 attılar. eğer istanbulda galatasaray gol atarsa, real madrid hırslanır, 2 3 tane daha atar benden demesi

0|0
    0|0
    • istanbuldaki maçta madridin 3 den fazla gol olur saha patates tarlası gibi gs oynayamaz madride saha farketmez

Yükleniyor...