Hayatınızı 40 tane kare ile hatırlayacak olsanız ??

hayatınızı kırk tane kare ile düşünecek olsanız bu kırk kareyi yaşadığınız ne gibi şeyler veya kimler doldururdu.yada hayatınızda şöyle bir geriye dönüp baktığınızda bu kırk kareyi dolduracak kadar önemli güzel hatırlayacağınız şeyler yaşadınız mı ? mesela benim dönüp baktığımda vaybe dediğim anılarım olmamıştır pek.bu karenin bikaç tanesini arkadaşlarımla anılarım doldururdu sadece o kadar

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kare 1: 5, 6 yaşlarındayken annem ve babamla beyaz bir arabaya yaslanıp (beni kaportaya oturtmuşlardı) fotoğraf çektirdiğim an..

kare 2: Annem ve babamla Riva'ya yazlık kulubemize giderken yolda durmaları ve benim otobanda karşıdan karşıya koşarken az kalsın eziliyor olduğum an.

Kare 3: Kuzenimin 10 yaşındayken balkondan düşerek vefat ettiğini İngilizce öğretmenimle paylaşıp ağladığım an

Kare 4: İlkokulda ön sırada oturan bir çocuğa sen erkek misin diye haykırıp tokat yediğim an (neden dediğimi bilmiyorum)

Kare 5: ortaokulda masalardan birinin üstünde tekme tokat adını hatırlamadığım bir çocukla kavga etmem..sebebini bile hatırlamıyorum

kare 6: Kuzenimle teyzemin kanepesinin üstünde zıplarken babamın gelip sadece bana tokat attığı an

kare 7: Şu an hayatta olmayan kuzenimin evlatlık olduğunu baba tarafından olan kuzenime söylediğim ve onun da gidip teyzeme yetiştirdiği, teyzemin bağıra çağıra o benim oğlum evlatlık değil diye haykırdığı an...yatağın altında saklanıyordum o sırada

kare 8: Annemler teyzemler hep beraber pikniğe gittikleri gün, onu bırakıp gittikleri için sitem eden anneanneciğimin yanında kaldığım ve bana da önce sen de git deyip sonra bütün gün sohbet ettiği gün..

Kare 9: Okulda taş duvarın üstünde oturup arkaya kaykılırken, aniden hızımı alamayıp arkaüstü yere çakıldığım gün.

Kare 10: Yine okulda yuvarlak biçimli koridorda arkadaşla karşılıklı koşuşurken kafa kafaya tokuştuğum gün.

Kare 11: Daha da küçükken eniştemin bakkal dükkanının karşısından fren yapmadan gelip dükkana girdiğim gün.

Kare 12: Okuduğum okulun lise sınavını (özür dileyerek söylüyorum özeldi) kazandığım halde, sınıfta pek takdir görmediğim o gün. (çocukken istiyor insan)

Kare 13: ilkokul öğretmenimin değiştiği ve yeni öğretmenin sınıftan içeri girdiği o gün..

Kare 14: Arka arkaya 3 sene telefonunu silmeyi unutup aradığım eski ilkokul öğretmenimin öldüğünü öğrenip hüngür hüngür ağladığım ve telefonunu sildiğim an..

Kare 15: Dostlarımı kazandığım ortaokulun ilk günü ve sonrası...

kare 16: dostlarımın baş harflerini benim de dövme olarak koluma yaptırdığım gün (hepsinde var)

kare 17: Kuzenimin şehit olduğunu öğrendiğim 17 Temmuz günü..

Kare 18: anneannemi kaybettiğim gün..

kare 19: Kuzenimle en son yanyana olduğumuz bilmem kimin sünnet düğünü...

Yeter...

0|0
    0|0
    • Kare 20: nasıl unuttum kendime dalıp..Canım kardeşimin doğduğu günü babaannemden öğrendiğimde ona arkamı dönüp camdan dışarı bakarak mutluluktan ağladığım gün D:

Erkekler Ne Diyor 1

• 40 tanesini doldurucak güzel anım olmustur ama 4.000 tanesini doldurcak kadarda berbat anılarım oldu yani 40ını doldurmus doldurmamış farketmez artık :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• du bakalım bir 30 yaşı gec kareler yetmicek sana:)

0|0
    0|0
  • tabiki arkadaşlar aile mutlu-ilgin.-korkunç- kötü- heyecanlı anılar hayatıma giren insanlar. doğumlar hastalıklar ölümler. of çok şey var ya 40 kareye sığmaz galiba:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...