Vucut gelişturme programı?

Evde vucut gelistirmek istiyorum etkili bir program ve beslenme plani verebilecek var mi?

Güncellemeler:
Evde calismak icin saglam program lazim hocalar ☺
Evde calismak icin saglam program lazim hocalar ☺

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 5 ve 10 kiloluk dambıl ve 20 kiloluk halter ağırlığı ve demiri al haftanın yedi günü günde en az bir saat bütün kaslarını çalıştır antrenmandan yarım saat önce ve hemen sonra haşlanmış yumurta veya bıldırcın yumurtası iç 2 3 ayda gelişimi fark edersin ama kendini zorla

0|0
    0|0
    • Kardesim haftada 3 gun yapsam olmaz mi bunyem zayif zorlaniyorum

• Halter sirun degil hicam sen bana calisma programini yazarsan sevinirim

• Burada vereceğim program pek açıklayıcı olmaz ama sen aletlerinle ilk bir hafta çalış çok yüklenme sonraki iki ay yüklen zorla biraz kendini spordan yarım saat önce yulaf ezmesi ve yumurta ye ondan sonra protein tozu alabilirsin al demiyorum alabilirsin bu iki ay çok önemli bütün kaslarını çalıştır 10 kere kaldırma bir set set set çalış internetten bak hareketlere bu iki aylık dönemden sonra ağırlıkları biraz hafiflet tekrarları iki katına çıkart bir set 10 defaysa ağırlığı biraz hafifletip 20 defa yap bol bol mekik ve barfix çek

• dambıl al

0|0
    0|0
    • 5 ve 8 kg dambil kum tormasi barfix demiri var 2 aydir birseyler yapiyorum zaten bic gelisme kaydedemedim bu isi bilen birilerinden yardim almam gerek spor salonuna gitme imkanim yok Şu an

Yükleniyor...