NASIL SIZCE ZAYIFLANIRMI?

Arkadaslar boyum1.65 kilom 58-59 diyete basladım tatlıyı 3 gundur kestım arada yudum tattıgım cıkolatalar oldu tabı kı ama kılo yapmıcak derece tartıda bı degısık yok gram oynuyo tabı kı oncelerde 60 geldıgım tartıda cook asırı yemedıkce 59 gelıyorum ama yaza kadar 55 olmam lazım zaten yazın cabuk kılo verıyorum ramazanla birleşince yemek programım sabahları ekmek asla yok yumurta domates kaşar zeytınden olusuyo oglenlerı salata yıyorum gelen yemekler ıcınden sadece salata cok nadir makarna oluyor ve aksamları da yogurtla yulaf ya da salata ustune dıdıklenmıs tavuk karıstırıyorum ve sabah ac karına 1 bardak kesınlıkle yesıl cay ve su ıcıyorum spora gelırsek spor eve gıderken baya yol yuruyorum 20-25 dakıkalık bı yurume mesafem var tempolu evde de yemekten sonra squat ve bısıklet gıbı hareketler yapıyorum bu hafta sonu kosuya ve ıp atlamaya baslıcam sızce ne kadar surede gıder?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Süresi senin metabolizmana da bağlı ama yürüyüş ya da koşu yaparken ortalama 30 dakikadan sonra yağ yakımı başlar bilgine olsun.

0|0
    0|0
  • kilon zaten ideal fazla zayıf hatun sevmez erkekler

0|0
    0|0
  • 1 2 ayda gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...