Türkiyenin en iyi takımı 3-0 mağlup oldu madrid diyenler sizin takımınız nerde ?

Maçı izliyen bilir burak yılmazın sarı kartı drogbanın hareketine faul denilmesi ve sayısız benzer pozisyon statda oyunculara lazer tutulması galatasaray bugün yenildi ama real madrid asla barça gibi bir takım olamicak bu kadar ucuz bir futbol görmedim ben manu maçındada hakem kurtarmıştı.

Çeyrek final bitti Yarı finali kurtarsalar bile finalde büyük ihtimal barça var madrid bu kupayı unutsun şimdiden.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Hakem resmen tutulmuş ya kimse gelip aksini söylemesin.. Hakem tutulmamış olarak yenilseydik yenilmekte zoruma gitmezdi.. Neyse sakinim.

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• yapmayın çocuklar hakem böyle yapmasaydı yenicekti gs :(

1|1
    0|2
    • Yensin yenmesin adam burak yılmazı cezalı duruma düşürdü ayağına basıldığı halde yere attın kendini dedi gazete köşelerinde gördüğün skorlara aldanma sahaya bak.

• o zaman kendini bu duruma düşürmicekti evlat. Adamın şanı şöhreti nerelere yayılmış demekki, hakem önlemini almış.

• Evlat ne* başlıcam artisliğine ne kadar mal dolmuş lan bu site

• böyle soru hesap kapatır

0|0
    1|0
  • sizin takım sanki çok süper futbol oynuyoryaa ondan kaybettiniz bir 18 marrta sitenizde neden türk bayrağı yerine sevinç vardı iki bu aralar üç maç yenince en ii takım olnuyosa oh ne ala bir yükselme yaşadınız ve inişi madrid yaptı bu kadar çıldırmayın

2|0
    1|0
  • Yani Real'i hakem kurtardı öyle mi?

1|1
    1|1
  • Herşeyden önce iki oyuncunun topu elinde gezdirmesi ve hakemin bunu görmemesi tam bir katliamdı. Beşiktaş'lı biri olarak alışkınım ben pek zoruma gitmedi. Bu mağlubiyet İBB ile Madrid'i karıştıran Cimbom'a armağan oldu, buraya gelmek zaten büyük bir başarı yenildi diye üzülmek yanlış olur.

1|0
    0|0
  • Soruyu açıp KS'den üyeliğini silmiş.

Döt yememe sendromu diyoruz biz buna.

Neyse ben yinede açıklayım.

O cahil kafanızı kaldırında biraz avrupa maçlarını seyredin.

Hakem son derece güzel ( normal ) bir maç yöneltti.

Türkiyede ki maçlara bakıp Türk hakemleriyle kıyaslamayı kesin.

0|0
    2|2
  • Barça yi 3.1 ve 2.1 yendiği nı unutmayalım. Hemde nou camp da. Bu Madrid bu sene bu kupa yi alır.

0|0
    0|0
  • sen değil hacım Galatasaray'ı bu hale getirenler utansın, kulüpten isimlerini silip gitsinler...

0|0
    0|0
  • cok iyi oldu hahaha :DD

0|0
    2|1
Yükleniyor...