Bu geceyi ORHAN GENCEBAY gecesi ilan edelim. en beğendiğin parçalarını paylaşırmısın?

bu geceyi ORHAN GENCEBAY gecesi ilan edelim. en beğendiğin parçalarını paylaşırmısın?

link

link

gizli seni bu gece istemiyorum. gizlenince deli cesareti geliyor sallıyor beni deli ediyorsun

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• 45 senedir, olmayan sesiyle şarkı söyleyebilen tek adamdır kendileri..

Ha içlidir, efendidir..

Ayrı

Severim biraz.

Babama benzer kendisi..

2|0
    2|2
    • ses olmasa da sözleri eziyor ama

• Kişisel değerlendirme lüdben,fikrimi sundum ahsjahdjsdhf

• orhan gencebayın kalitesi tartısılmaz hocam yazssak burayada sığmaz turunun tek ornegı orhan abımızşu anbu geldı aklıma onu dınlıyorum

Orhan baba gibi ikinci biri yok ve olamaz ..

link

2|0
    0|0
    • sınıfının en iyisi bence

• Her yerde söyledim, söylerim de..

Bir allahın kulu da çıkıp bir şey demedi 28 senedir..

Bu benim kendi şahsi görüşüm çünkü..

• sınıfından zıyade yani yok böyle bir sanatcı gelmezde zaten tek basına bı ekol adam

• Yaa ben acicaktim böyle bir konu sen önce davrandin neyse benim şarkılarım sunlar. Ben Doğarken olmuşum , Öldürdün beni , Sevcekmis Gibisin bunlar sadece bir kaçı

0|0
    0|0
    • :)

ben arada açarım bu tür konular

• kusura bakmada orhan gencebay dan da eskileri var hatırlatırım mesela zeki müren hadi desin biri zeki mürenin üstüne tanıyorum diye

0|0
    0|0
    • konu o değil kardeş

sanat müziği dersen zeki müren ve müzeyyen senar ın üzerine konuşturmam bile

• emin ol dinleyen çok. sadece ülkemizde sadece krolar dinliyor imajı oluşturdukları için insanlar ulu orta konuşmuyor

• ama ben sana bir şey diyimmi rock parçaları en güzel yorumlayan insanlardan biride müslüm gürses mesela teomanın parçasını çok güzel yorumlamış

• link

Beni böle sev seveceksen...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • link

bu parçayı bir gün fabrikada bir kenarda mırıldanıyorum. bir orhancı arkadaş geldi.

yaw abi ne ettin sen dedi. nooldu gardaş dedim. bu kadar mı güzel söylenir dedi.

insan yaşamadan yazamazda söyleyemezde. çok severim ve çok güzel söylerim.

• Aynen süper filmini izlemiştim oradan biliyorum :)

• pis yakıyorum:D

• orhan gencebay bu tak cd yı calsın dursun :) E) hepsi

0|0
    0|0
  • Takipteyim, gece eve gelince dinlicemm hepsini:)

0|0
    0|0
  • Ziyankar.

0|0
    0|0
    • hacı müziğin girişi fena yaw

• aynen girişte bitiriyor

Yükleniyor...