Galatasaray'ın koşamamasının nedeni ne?

3-0 olduktan sonra arkadaşlarla tokalaşıp direkt sinirli biçimde mekanı terk ettim,mağlubiyeti ben de bekliyordum ama Dany dışında alayı fostu.Takım koşamadı kaç kere ara pası kaçırdılar,ve hızlı kontra oynayan Madrid'i durduramadılar.Kalite farkı da apaçık ortada.Size göre bu büyük farkın sebebi nedir?

0|0
16|43

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Başka bir durum beklemiyordum. Madrid'in karşısında değil Galatasaray hangi takım olsa afallar.

0|3
    1|0
  • ezik olduğunuz için olabilirmi ?

2|6
    0|5
    • Şampiyonlar Liginde: Çeyrek finale çıkmanın neresi eziklik?

• elenen biz değil sizsiniz ayrıca lazioyu tutsaydım fenerbahçenin yenmesinden banane değilmi ? lazio bizim sayemizde yenilgiyi tatmış oldular siz hala en büyük gs diyorsunuz elendiniz daha ne olsunki ?

• Elendiysek ne oldu paşalar gibi cıktı kora kor oynadık 11 kişiyle defans yaptılar korkudan o size gelen lazio bize gelseydi en az 5 atardık bu kadar gs düşmanlıgın niye anlamyorum ki bu kadar çekememezlik ne ?

• para=kalite

2|4
    0|0
  • buraktan çok ümitliydik ama dünkü performansı şaşırttı beni

0|1
    0|0
  • Hiçbiri oynayamıyor. En azından bir gol atılırdı. Bıraktım izlemeyi artık.

1|1
    0|0
  • hakemin kararını taraflı buldum

1|2
    1|2
  • Pikniğe gitmişler oyun oynamışlar mangal falan bir yorgunluk oluyo tabi.Oyüzden koşmadılar

0|2
    0|0
  • Ya ben maçı izlerkn yerimde duramadım kıçları kalkmadı bir türlü sanki piknikteydiler.real madrid akıyordu resmen bizim tarafa.

0|1
    0|0
  • hiç yani demi cık cık

0|1
    1|0
  • Ruh düşkünlüğü.real 1 gol atınca hemen benim gibi sinirleniyorlar

0|2
    0|0
  • kıymetlilerini kaldıramadılar farkettim 1 gol atsalardı bari

0|2
    0|0
  • Sen o hani, eski bir soru soran ve beni en iyi cevap seçen degil miydin?

"Ugur"getirmistim hani?

0|2
    1|0
    • Ordu maçı 2-0 dan 4-2 evet hatırladım

• fiyaskoydu dunku mac :(((((((((((((

0|1
    0|0
  • çogalmak için koşmak gerek

0|2
    0|0
  • abazalık bence

0|1
    0|3
  • GS NİN BÜYÜK HATASI REAL MADRİDİ GÖZÜNDE BÜYÜTTÜ VE KENDİSİ BASKI ALTINDA KALDI

0|2
    0|0
    • gözünde falan büyütmedi, aksine yendik yine yeriz havalarına girdiler eee karşılarında Real Madrid var küçümsersen oyar böyle

Erkekler Ne Diyor 42

• Ben medya gazından diye düşünüyorum. Totem gibi bişey. Ne zaman medya önemli bir maç öncesi Türk takımlarına gaz veriyor, o maç hüsranla sonuçlanıyor. Yahu bir susun. Maçı alalım bayram yapın. Fener maçından ümitliyim ama. Belkide Galatasaray maçını gazlamaktan sıra gelmediğindendir bilemem, hala gazlanmış değil bu maç. Bu arada spor bölümündeki ilk yorumumun memlekete millete hayırlı uğurlu olması dileklerimle...

0|1
    0|0
  • koşmak bir kere genetiğine bağlıdır boy kilo adım boyu gibi.neden koşumadılara gelince genetiğin yanında kesinlikle form farkı vardır.yetenek bile olsa antremanla gelişir.r.madrid futbolcularına bir bak sanki torna tezgahından çıkmış gibiler birde gslılara bak ince kalın uzun kısa.c.ronaldo yetenekli bir kere onu yakalayamazsın zaten adam dak 84te utanmasa boltu geçecek o kadar hızlı 100 m koştu.bunu çalışarak geliştirebilir misin sanmıyorum.ama sorun şu c.ronaldo çok da büyük deparlar atmadı ki.sen benzamayı h,guaini yalnız bırakırsan adamlar atar.bence gs çok şanslı eğer barçaya gelseydi tarihi fark yerdi çünkü onlar top çevirmeyi çok seviyor kontradan çok oyunu karşıya yıkıyorlar işte o zaman görecektim ben sneijdere milyon euroları verip rierayı defa koyan zihniyetin halini.soruyorum hani öve öve bitirilmeyen burak selçuk sneijder nerde.şimdi maçı çevirmeyeceklerse ne zaman çevirecekler orduspor maçında mı.yazık yazık drogba bile cepheden kaleyi bulduramıyorsa nasıl gol atacak ki gs.

0|1
    0|0
  • İlk yarıyı izledim. GS tahminimden daha iyi oynadı ama ciddi kalite farkı var. Real Madrid kendini pek sıkmadan oynadı.

Seni tenzih ederim ama bazı GS'lıları anlamıyorum. Maç öncesi 13 yıl öncesine takılıp çok fazla umut beslendi. Maç böyle geçince de bir hayalkırıklıı söz konusu. GS'ın bu kadar kısa sürede böyle bir ortamı tadmasının tadı neden çıkarılmaz anlamadım.

Futbol artık çok değişti. Avrupa'nın kaymak takımları ile arada çok ciddi fark var artık. Baş etmek için de istikrar ve sabır lazım. E GS'ın kaç sene sonra ilk CL'si bu..

Takımlayın bu maça çok, rövanşta da skor ne olursa olsun alkışlayın..

0|1
    0|0
  • Bundaki en büyük fark mourinho ve fatih terim drogbada iyiydi bana göre burak sahada yoktu 90 dakika ve onu oyundan almadı beni çok şasırttı onun yerine sneijderi aldı entresan fatih terim oyuncu değişikliklerini hep yanlıs yapıyor amrabatı geç aldı almasada olurdu çünkü galatasarayda oynayacak yetenek yok emre çolak daha iyi oynardı valla emre çolakı genellikle oynatması lazm o adam 2-3 yıl sonra bir messi gibi olabilir sahada yüreğini koyan bir tek Selçuk var her maç gerisi yalan. !

0|1
    0|0
  • Bir önce ki yıl 10. olmuş bir Galatasaray'dan bu yıl Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'le Çeyrek Final'de oynayan bir Galatasaray'dan bahsediyoruz,herşey zamanla olur,açıkcası Fanatik Galatasaray taraftarı olarak yenileceğimizi biliyordum,iki ihtimal vardı ya fark yiyecektik ya da beraberlik bekliyordum (Galibiyet sürprizdi bence) fark çok açılmadı ama adamlarda kendilerini sıkmak zorunda hissetmediler bence,ne olabilir,Istanbul'da tek farklı bir Galibiyetle bu güzel serüvene bir veda diyebiliriz bu yıl için,daha iyi transferlerle gelecek yıl daha iyi yerlere gelmeyi ve zamanla da avrupada ilk 10 içerisinde kalıcı olmayı sağlayabiliriz.

Son söylemim de şu olsun,biz Real Madrid'le oynarken en azından bir beklentimiz var,kimi Fenevbahçe taraftarı için gelsin bu cümle ; sizin o Lig'de kimlerden 4-5-6-7-8 yediğinizi saymama gerek var mı ? UEFA'nın sırasıyla en kolpa takımlarıyla oynadınız bu akşam görelim sizi de :)

0|1
    0|0
  • moral bitti

0|1
    0|0
  • Herkes diyor ki biz zamaninda yendik.

A be kardesim Egri oturalim dogru konusalim.

drogba , Snaijder , Burak Takima Geleli ne kadar oluyor bu adamlar takim oyunculariyla ne kadar anlasmali ( kacan ara paslarindan anlasiliyor )

o zamanlar galatasaraya gonul vermis Hagi , jardel , hakan sukur , tanju colak gibi isimler vardi.

fenerbahce 2-0 ustunken tanju colak cikip tak tak tak 3 tane yapistirip mac aldiriyordu.

Su anda Gs de bunu yapacak kim var ?

diyelim ki yapacak adam var ... Karsidakide bir fenerbahce degil :)

Trilyonluk oyuncular her biri Dunyanin Sayili Zenginlerinden.

Kaleciden Defans oyuncusuna kadar.

Sonuc Belliydi Butun Arkadaslarima 3-1 dedim.

2-0 olunca ataklar basladi dedim 1 tane atar Gs 1 tanede Real atar.

Reale 500 TL yatirmistim. Gonul isterdi ki Gs ye yatirayim :)

0|1
    0|0
    • Yukarıda da özetledim, doğru yazmışsın. 2000 yılında (yani GS'ın Süper Kupası'ndan 1 ay sonra) BJK Barcelona'yı 3-0 yenmişti. Bugün Barcelona maçı olsa, "yenmiştik yine yeneriz" demem pek anlamlı olmaz..

• Realist bakmak lazim.

su 1 aydir herkes surrealist olup hayal kurdu.

Pendikspor Feneri yener SUPRIZ Yapar.

Veya Denizli Galatasarayi Yener Supriz Yapar.

Ama Orasi Sampiyonlar ligi orda Suprize Yer Yok.

Karsidakide ne pendik , ne denizli.

Dogrumu bilmiyorum real madrid butun oyuncularina Audi`nin 2012 modellerinden hediye etmis sadece motivasyon olarak.

her gole de 200 bin Euro Veriyormus.

Yine Soyluyorum Galatasaray Kotu Bir Takim Degil . REAL MADRID cok iyi :)

• burak gibi şişirip şişirip devler peşinde denilen bir gölcüye sahip olmamız fatih terimdeki ne olursa olsun saldıracaz hırsı semih ve dany gibi resmen saatli bomba olan defans oyuncuları (karşında dünyanın en hızlı adamları varken) o kadra transfer yapılmasına karşı hiç akla getirilmeyen sol bek daha sayayımmı

0|1
    0|0
  • Morel bozulması var evet büyük bir takım ile karşılaştık ama onlardan daha iyi oynadık değerlendiremedik ama şimdi yenemediysek kendi evimizde de yenemiyeceğiz seneye kaldı artık

0|1
    0|0
  • Real madrid büyük takım galatasaryla karşılaştırılamayacak kadar büyük bir takım nedeni bu bence fazla düşünmeye gerek yok. Gs BJK FB türkiyede iş yapar kimsenin buna itirazı yok ama profesyonel futbol başka birşey.

0|1
    0|0
  • Maçtan önce mesele ztn onların atakları durdurmaktı basit hatalardan gol yedik. Hakemde 3. golde sağolsun gol olana kadar faul vermeye niyetliydi. Real Madrid gibi bir takımla oynuyorsun atamayana atıyorlar...

0|1
    0|0
  • hakemin de katkısıyla 3-0 oldu yoksa hayatta o kadar fazla bir skor olmaz o kdar fazlada kalite farkı yok.En fazla 1 ya da 2 fark olurda fazlası olmazdı.Fazlasını yapan hakem.

0|1
    0|0
  • İlk yarı kafa kafaya oynadık ama İkinci yarı Sneijder-G.Zan degisikligi takımın psikolojisinide bozdu..2-0'dan sonra hic hücum oyuncusu cıkartılıp,defans oyuncusu alınır mı ?

Genel olarak Real Madrid bulduklarını attı,bizimde ilk yarıda 2-3 tane posizyonumuz ve 2.yarıda verilmeyen yüzde yüz penaltımız var.Aslında takım gercekten inansa ve son vuruslarda daha basarılı olsak en azından 2 gol bulabilirdik ve 2.tur icin sansımız olurdu.Ne ise buraya gelmekte büyük bir mevudur.Tebrikler Aslanlar.

0|1
    0|0
  • Tur komidininin üstünde sıkıntı yapmayın geçer.:))

1|1
    0|0
  • fenevbaçe nin 30 yılın ardından ilk defa renkli tv varken Türkiye kupasını alması nasıl doğa üstü bir şeyse bu sonuçta o kadar doğal bir şey hacım yapacak bir şey yok...

0|2
    1|1
    • :D bozuk morali düzelttin ama Fener'e saldırmak da yanlış bro sonuçta onlar da temsil ediyor bizi,3-5 dingil için takımları yakmaya lüzum yok

• hacı fenevbaçe gibi düşman Allah kimsenin başına vermesin. :D bu akşam inş kalpler lazio için atacak...

• O kadar dedim playstation ı kapatın artık diye dinlemediniz. Böyle hayal kırıklığıyla uyanırsınız kjhgkjhg

1|2
    1|1
  • Galatasaray oynayabileceği en iyi futbolu oynadı bence.

Bir sorun yoktu.

Fakat kalite meselesi var ortada açıkca belliydi bu.

O kontraları durdurmak imkansız zaten..

Yinede şükredin 3 gol yediniz.

Hayal prestlere saygılar. :)

0|2
    0|0
  • küçük adımlarla yürüyolardı.dany de o kadar iyi değildi.bize komple defans hattı lazım.koşamamasının nedeni real madridin adam adama savunmayı ve alan savunmasını çok iyi yapmasıydı

0|1
    0|0

• galatasaraylı futbolcular! koşuyordu..

ama diğerleri gerçek futbolcu oldukları için onların yarısı kadar koşuyorlardı

1|1
    0|1
  • Snijder'i göremedim sahada ne oldu ona ?

0|1
    0|0
  • koşamazlar tabi deplasman ve dünyanın en iyi 2 takımından biri ellerinden gelen buydu bir fenerbahçeli olarak tebrik eder az yediler bile diyorum.. inş arenada cıkamasanızda yenersiniz...

artık bize kaldı başarı

0|1
    0|0
  • hakem maçı bitirdi birader o penaltıları çalsa maçın seyri değişçek hiç olmasa arenya umut kalıcaktı GÜNAHTIR ayıptır

0|1
    0|0
  • çünkü yanilceni biliyodu

0|1
    0|0
  • Haftada 1 maç oynaması . Başka sebep arama ..Bütün Türk takımları real-barca gibi takımlara karşı zorlanır kondisyon konusunda.Fb'liyim ama gsnin yerine bugün hangi Türk takımı olsa sonuc buna yakın olurdu .

0|1
    0|0
  • link ''fikri''mi profilimde bildirdim

0|1
    0|0
    • güldürdün kanki sağol ama malum moral bozuk kısa süreli güldüm :)

• Adamlar kaliteyi gösterdi,Sneijder Drogba yalan ya mantalitemiz pörsük ya

• hele o burak !

• Bernabeu da oynadığı için

0|1
    0|0
  • Mourinho gibi bir efsaneden bahsediyoruz. ve oyuncularını söylememe gerek yok herhalde ?

1|1
    0|0
  • Farkın en büyük sebebi, birkaç yüz milyon euroluk maddi fark.

0|2
    0|0
    • Olur mu bro ya ben sahada ruh göremedim,sonuçta Madrid'i Vallecano da yeniyor.

• Ne ruhu kanka ruhla oalcak iş değil bu.Madrid'in oyuncuları daha teknik, daha hızlı, daha zeki, daha sezgili, daha güçlü işte fark bu.

• rakip real madrid ne kadar iyi oyuncunuz olsada bu sonuc normal bir sonuc..

0|1
    0|0
  • Rakip takım güclü bide yenilgiye kabül var buda ister istemez psikolojik olarak takımı zorluyor

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...