Gökhan Gönül'ün doping aldığı iddaası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gökhan Gönül'ün doping aldığı iddaası hakkında ne düşünüyorsunuz ?Fenerbahçe'ye oynanan oyunlardan birisi diye düşünüyorum şahsen.

0|0
3|34

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahceyi lekelemek için kumpas

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Gerekli aciklamayi yapti zaten kulüp, agizlari bos durmuyor ki isi gucu camur atmak kamillerin tek derdi Fenerin basarisizligi.17'ye karsi tekiz resmen

1|0
    0|0
  • Fenerli değilim ama yaptığını düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • ben başlıktan çok fotoya şey ettim kanka ama doping alıp hızlanmış sanırım :D

1|0
    0|0
    • ne var fotoda ya herkes fotoya yorum atıyor. Bence yoktur öyle bişey

• evet taraflı yayıncılık yapıyorum :D

• peki o zaman gönülü boşverelim dedik kıza baktık bizde yanlışımız varsa söyle gsliyim ama ilk defa bir fbli kızın fotosu hoşuma gitti :)

• Olabilir bro

1|0
    0|0
  • ben fotoyu anlamadım :)

1|0
    0|0
  • başka ülkede olsa hükmen verilip gökhana da ceza verlilir. ama türkide tüpçü olduğu sürece fener ceza almaz. doping testlerde çıkar. seçtikleri her hangi bir kaç kişiden alınan numuneler analize gönderilir. test sonuçlarına göre de değerlendirilir.
    tüpçüden yırtarsınız korkmayın

1|0
    0|0
  • E ondan sonra bize tinerci diyorsunuz :) Madde çıkmış adamda işte kontrolde.

1|1
    0|0
  • sevgili kardeşim önemle birşeyi netleştirelim.. Gökhanın doping maddesi kullanması gibi bişi asla yok ortada.. olan olay yasak madde kullanması.. doping de bir yasak maddedir.. ama birilerinin özellikle yasak madde yerine doping demek işine geliyo.. bunu baştan bir belirtmek istedim.. gelelim soruna.. birilerinin biryerleri sıkıştıkça Fenere biryerlerden yıllardır darbe geliyor.. geçen sene kora kor mücadele ederken takım otobüsü kurşunlandı.. sonrasında durum malum.. alıştık artık biz böyle şeylere yani..

0|0
    0|0
  • Komplo teorisi üreteyim gökhan Beşiktaşla anlaştı azizde gökhana kumpas kurdu:/

1|0
    0|0
  • Fdetayda ki foto gibi alakasız diyorum ben

1|0
    0|0
  • Ne oyunu ya oyun oyun... oyun olsa bile Aziz Yıldırım ayarlamıştır. Beşiktaş'a geleceğiyle ilgili haberler dolaşıyordu. ayağını denk al mesajı vermek için yapmıştır en olsa bu olur.

1|0
    0|0
    • Gökhan Gönül Fenerbahçe'de cidden sevdiğim 2-3 oyuncudan biridir ama bizim ağzımız çok yandı Fener'den gelenlerden :D

• Gökhan tamam da, Caner'in ben karakterini seveyim :D Öyle oyuncuyla gelecek başarı gelmesin.

• @talcami caner iyi çocuk ben severim :) deli biraz o kadar :D şu sıralar psikolojisi bozuk eşinden ayrıldı toparlanamadı :D

• fazla doping almış

1|0
    0|0
  • herşey olabilirrr

1|0
    0|0
  • Oyun oynamakla ne alakası var allasen? Hiçbir ilaç almayıp, sahte belge filan olsa bu tabir doğru. Ama tedavi amaçlı ilaç aldıktan "sonra" tff ye bildirilmiş. Madde yasaklı değil, sadece önceden bildirilmesi gerekiyor. Konu bu. Ayrıca gökhanı da feneride sevmem yani ama durum bu şekilde.
    Bildirilmiş, onda sıkıntı yok, ama alındıktan sonra, sıkıntı orda birazcık

0|0
    0|0
  • Gökhan yapmaz öyle bişey yapsa bile kasti değildir doping öyle bişey ki herşeyde çıkabiliyor

1|0
    0|0
  • Kanka hikaye onlar ya inanmayın böyle asparagas haberlere

1|0
    0|0
    • Çekemeyen anten taksın knka 💛1️⃣9️⃣0️⃣7️⃣💙

• Yalndir

1|0
    0|0
  • Fenerlilerden her türlü pislik beklenir

0|1
    0|0
  • söz konusu fenerbahçe'yse her şeyi beklerim ben

0|1
    0|0
  • tamamen algi yonetimi yapilan uygulama agri kesici özellikli lokal uygulama ve raporlar ta o zamanda tff bildirilmis açıklama da yapildi

0|0
    0|0
  • Ne oyunu mk adamın kanında madde çıkmış :D

0|0
    0|0
  • İyi futbolcu ama bu doping gerçek se atletizm de ki olaylarıda düşünerek ve bugün elvan da ceza aldı doping den ülke olarak spor anlamında dibe vurduk

0|0
    0|0
  • Foto nalaka

0|0
    0|0
  • Tff ye daha önce bildirilmiş zaten. Gereksiz bir durumdu ve geçti.

0|0
    0|0
  • tabi tabi kesinb fenere oynanan oyunlardan hatta sabri adamın yemeğine doping katmıştır

0|0
    0|0
  • Cocugun kaşları nerede bitiyor mk? Kafa etrafinda tur atmış gibi

0|0
    0|0
  • Sektir git su topu. Kendisi bile aldığını kabul etti neyin kafasini yaşıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Şu 3 yıldız çok komik görünüyor ya :D

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum karakterli adam yapmaz o 😄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Olabilirde olmayabilirde

1|0
    0|0
  • Kumpas kumpas

1|0
    0|0
  • Gökhan gönül caner beşiktaşa gelecek gelecek dediler dediler beşiktaşlılar sonra fos çıktı

Şimdiki amacı gökhan gönül doping kullandı 😂😂😂😂😂😂😂

Tff ye bildirilmiş bir şey doping yapsa niye bildirsin insan beynini çalıştırsa bu sonucu çıkarır ama beyinleri olmadıkları için fenerbahçe yapar diyip işin içinden çıkmaya çalışıyorlar komedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...