Üç Buçuk Yıl Sonra Bırakılmak ..

Şu anda şunları yazmamamın bir anlamı yok fakat kafayı yemek üzereyim. Neyse yazayım bakalım. Melankolik takılan asosyal bir insanım. Bilgisayar programcılığıyla uğraşıyorum meslek gereği böyle oluyoruz. Kötü giden ilişkimizde meleğim kadınım hatunum herşeyim dediğim insan bugün dedi ki MUTSUZLUĞA GELEMEM EN İYİSİ BİTİRMEK. Verdiğim cevap da mutsuzuz biliyorum mutsuzken sana daha fazla kal diyemem kendine iyi bak. Mutlulukta güzelde mutsuzken mi bu kadar mı kötü her şey ? Aranızda bunu okuyacak son insan o biliyorum fakat ben ağlamaktan gözleri kızarmış bir şekilde burada size yazıyorum dedim ya anlamı yok ama bir şeyle meşgul olmam lazım. Niye her şeyi erkeklerden beklerler ki ? Onun ilgiden kastı günaydın aşkım yazacak güzel cevap alırsa yanına gidilecek ıvır zıvır. Tersi olur da güzel cevap alamazsa aşkıım yazacak yine olumsuzsa bırakacak tüm gün. Abi bir insan ne yaptığını sorar mı her dakika ? Ulan madem bilmiyorsun tahmin et değil mi ? Ne yaptım da yine böyle oldu diye yok efendim konuşmuyoruz paylaşmıyoruz tabii paylaşmayız sen çabalar gibi gözüküp de çabalamayınca. Bunu pek nadir insan sonuna kadar okuyacak fakat şunu söylemeliyim ki sakın siz böyle bir şey yapmayın. Hele ki köpek gibi kendinize bağlayıp bırakıp gitmeyin yapmayın bunu.

Güncellemeler:
Şu anda içimi dökebileceğim tek insanlarsınız sizler ..

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• ona sorsan simdi cok emek harcamıstır. acıkcası bilemedim tek taraflı dinleyip sonuca varamadım. bildigim sey sen nasıl ona alıskınsan o da sana alıskın. biraz zaman gecsin döner gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• E seviyordun madem onun istediği şekilde göstereydin sevgini.Ya seni de anlıyorum,ilişkiyi mesajlaşma sürecine dönüştürenlerden hiç hazzetmiyorum.Tele bağımlı yaşar olduk,iki dakka konuş telde,sonra kapa,hayatına devam et.Sürekli birini düşünemez kimse istediğin kadar aşık ol.Kendinden mi geçsin kişi,kendini mi kaybetsin,her dakka her saniye ilgi göstersin.Sevgiyle ilgiyi karıştırmasın kimse.Neyse umarım döner sana.

0|0
    0|0
    • Geçen yıl üzerime yapışan saç telini kağıdın arasına koyup onu da cüzdanıma koyup saklayayım o gelsin mutsuzluğa gelemem. İnsan merak falan eder onu bile yapmıyor ya.

• Kötü yorum yapmak istemiyorum ama yaşı genç sanırım.

• benim sevgilim de bana bağırdı... iyiyken iyi kötüyken ağzına geleni söylüyor... hiç korkmuyor onu bırakır giderim diye. kalbimin ne kadar kırıldığını kimse bilemez şu an...

1|0
    0|0
  • ya ustune dustugun zaman senı basıte alıorlar dunyaın kanunu bu

0|1
    0|0
  • :(

0|0
    0|0
  • çok üzüldümMmmm :(

0|0
    0|0
  • Sizi gayet iyi anlıyorum. Aynı durumu az önce de ben yaşadım :(

0|0
    0|0
  • sen yazalı 12 saat geçmiş ama eminim şukadar zamanda o da özlemeye başlamış kendi yaptıklarını senin yaptıklarını gözden geçiriyodur bikaç gün daha zaman ver ona kafasını dinlesin sonra sorunlarınızı konuşur ortak bir karara varıp halledebilirsiniz sonuçta 3,5 yıl kolay olmamalı bırakmak

0|0
    0|0
    • Belki de daha mutludur ..

• sanmıyorum sen yinede dene sonradan pişman olmaktan iyidir

• oy gece gece ağlatmaya niyetlisin :( geleceğin programcısı olmak isteyen biriyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...