Halkın gülünç teorileri yanlış düşünceleri

bir kızlabir erkeğin arkadaş olması neden bazı insanlara imkansız geliyor bir erkekle bir kız sadece sevgili olur diyenlere katlanamıyorum bana destek verenler yorum yapsın

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette olabilir neden olmasın bahsettiğin imkansızlığı savunanlar yeterli ilgiyi karşı taraftan göremeyip doyamayanlardır evladım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet tabi de, senin gibi tipi olana bu biraz zor :) :) ekleyesim geldi de tuttum kendimi :D

1|0
    0|0
  • yok öyle bir şey önündekine sahip olamayan erkek ya da kadınların uydurduğu ezik bir kılıftır o.. Olur bal gibi de olur.

0|1
    0|0
  • Çok haklısın olabilir benim de eskiden böyle bir arkadaşım olmuştu çok yakındık iki dosttan öteydik daha sonra onun çıktığı kişi arkadaşlığımızı bozdu bende onun çocuğu sevdiğini bildiğimden saygı duydum ve bıraktım artık görüşmüyoruz yani bu biraz erkeğin bakış açısına da bağlı çok duygusalsa herşeyden bir anlam çıkarabilir farklı düşünmesine neden olabilir ha ikisi de kendini bilirse sıkıntıyok neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • tabiki arkadaş olunur nie olunmasn ki..benm bir sürü kız arkadaşm onlarn da bir sürü erkek arkadaşları var..

0|0
    0|0
  • Sana destek vermediğim halde yorum yapma hakkını kendimde buldum belkide özgür düşünceye açık bir site olduğundandır :) İki farklı cins arkadaş olamaz olsa bile kısa sürer aslında bunun suçlusu genelde erkektir :)

0|0
    0|0
  • yanlıs dusunuluyo bır erkekle kız arkadas hemde cancıger arkadas olabılır dertlesebılır kardes gıbı gorebılır sız takmayın baskalarını sız baskaları ıcınmı yasıyosunuz

0|0
    0|0
  • cem yılmazın erkek hakkındaki teorilerini izle sorununu cevabı orada son gösterideki

0|0
    0|0
  • Yani kişilere bağlı bu. Elbette olunabillir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı düşüncedeyim. Ama toplum umrumda değil arkadaşlarımı iyi seçiyorsam ve iyi biriyseler ister kız ister erkek arkadaşımdır istediğim gibide gezer dolaşırım. Ağzı olan konuşuyor zaten bu devirde. Cins ayrımı yapılmasından nefret ederim. Erkekse ne olmuş yani. Kızında kötüsü var sonuçta.

1|0
    0|0
  • eskidenmiş o bir kızla erkegi yanyana görünce hemen sevgili diye yakıştırmak hala o düşüncede olan insanlarda var ama ben çok iyi arkadaş olunabilecegini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Tabiki de arkadaş da olunur ama Freud bile demiş, eğer bir erkek bir kızla arkadaş oluyorsa içten içe ona farklı bir gözle de bakıyordur diye. Çevrene bak mesela çirkin görünen ya da bakımsız olan kızların mı çok erkek arkadaşı var yoksa kendine güvenen bakımlı kızların mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...