3 ayligina spora yazildim

3 ayligina spora yazildim 52 kiloyum boyum 1.68 basen ve karin bolgemde fazlaligim var sizce bu sure icerisinde iyi bir vucudum olur mu

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• olur yemenede dikkat edersin 3 aydan kısa bile sürer.

0|0
    0|0
    • Nasil beslenmeliyim

• sabah erken kalk akşam en geç 23.00 de yat çünkü 23.00 den 04.00 e kadar uyuyor olman senin yararına geç yatınca uyanık kaldıgın zamanda yağ depolarsın. sonra sabah kalktıgında 1 2 bardak su tüket kahvaltıdada buğday ekmegi ve hafif gıdalar tüket sucuk salam tarzı şeylerden uzak dur yumurta beyazı yiyebilrsin sarısnda yağ var çünkü. günde 2 litre su içebiliyorsan iç faydasını görürsün sonra ögle yemegin felan bunlar hafif olsun tam doyma ye gene sonra yersin birdaha akşamda 7 dn sonra yağlı yeme

Erkekler Ne Diyor 2

• Olur ama biraz ağır çalışman lazım bende fitness yapıyorum 1 ay içinde göğüs ve karın kası yaptım 3 ayım daha var kaydımın bitmesine baya geliştiriyorsun ama aletler ve hocalar iyi olmalı :) Plates yapmanı tavsiye ederim çok işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • şu anki ölçülerin ne

0|0
    0|0
    • 85 65 90

• Basen bolgemden rahatsizim

• onu bilemem ama göğüs kalça felan iyi

Kızlar Ne Diyor 2

• değişim olur yediklerine de dikkat edersen verirsin. ama bırakınca geri alabilirsin ya spora daha devam etmen gerek ya da yediklerini daha azaltman gerek.

0|0
    0|0
  • nedediler peki spor olarak bende yapmak istiyorum fitnesesss bumu spor canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...