Neden hic kilo vermedim gram dahi?

2 gundur diyet yapiyorum 1050 kalori falan aliyorum ortalama ve yarim saat kosu bandi yarim saat kollarimi bacaklarimi calistiriyorum ama hala gram veremedim tartildigimda bolca su icmis spordan sonra tartilmistim ama normalmi bu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Antremanlara başladıgıniz icin vücudunuz su tutmaya başladıgından tartida kilo bile almis gözükebilirsiniz çok normaldir bu ve önemli olan tartı degil aynadaki görüntüdür aynaya odaklanın tartiya degil.

2|0
    0|0
    • Peki 1200 kalori idealmi gun icerisinde?

• Kalori olarak boy kac kilo kac?
      Bol su içmen çok güzel su metobolizma hızını arttırır yaģ yakımına yardimci olur şekeri komple çikarmalisin zaten bu sporu yapicaksan. Enerji olarak kaliteli karbonhidratlar kullanabilirsin glisemik indeksi düsük karbonhidratlar cok daha iyi olur yulaf bulgur gibi

• 173 70 cok hirsliyim bu sefer normalde ilk gun birakirdim 2 gundur hic birakmadm spor yaptim hic eksi goremiyince uzuldum arkadasim benden daha ozensizken 1 kilo verdi

En İyi Kız Görüşü

• 2 günle olucak şey mi?

0|0
    0|0
    • Genel olarak en azindan gram bile olsa eksi olmasi gerekir ve 1050 kalori diyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin günlük kalorin benim en hiç yemedigimde aldigim kalori ve yillardir kilo almam "tek basima Jumbo+med pizza yemisligim var yemekte sınır tanımıyorum" :D

0|0
    0|0
  • 2 gün olmuş Yuh yani

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem evine spin bisiklet al günde 1 saat pedal çevir bak nasıl eriyorsun:))

0|0
    0|0
    • Ogrenciyim salonumuz var yarim saat kosup her aletlede az az olsada calisiyorum

• aferin sana ne güzel şanslısın:))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...