Idam cezası hakkındaki görüşüm nasıl sizce olamazmı

bu olay artık bir klişe haline geldi ve özelliğini yitirdi o yüzden toplumsal mütabakat olmadan ve toplumdan ciddi manada istek gelmeden idam gelmez ben idama karşıyım adam öldürsün tecavüz etsin oh ne ala ben ülkeyi yöneten biri olsam tecavüzcüyü ilk önce bir hadım ederim göğüslerine silikon taktırtırım ondan sonra atarım cezaevinde erkeklerin arasına tamam hayatı boyunca baksın nasıl tecavüz nasıl oluyor cinayet işleyeni de yaparım yer altı hapis haneleri ellerine veriri kazma kazsın kömür çıkarsın görsün adam öldürmenn cezasını taki ölünceye kadarda çıkarmam

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• idam gelsin.yoksa bu insanlar hatalarından caymaz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence olamaz , idam bana kalırsa gayet düzenli bir uygulama . Adam kalksın bu Vatanın evladını öldürsün , temizleri kirletsin ondan sonra 5 yıl yat çık . Bu hiçde caydırıcı değil . İbret-i Alem edercesine Türkiye'de en bilinen meydanda milyonların gözü önünde Vatan hainliği tecavüz ve ihtiyacı olmadan yapılan hırsızlıkların suçluları idam edilmeliki birdaha millet aklından geçiremesin . Adam araba çalıyo 2 yıl yatıyo , başka biri bakkaldan 2 ekmek çalıyo 15 yıl yatıyo . Hakime küfür edersen 16 yıldan ceza başlıyo , eğer işi icraate dökersen tecavüzden 2,5 yıl yatıyosun . Adalet sistemimizde zaten boşluklar var birde cezalar caydırıcı değil bu yüzden göz korkutma metodu kullanılmalı bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• İdam ve kısasa kısas gelsin % 70 suç oranı azalacaktır

1|0
    0|0
Yükleniyor...