Allahını seven akıl versin (+1) ?

Arkadaşlar 1.67 boyunda sarışın balık etli bir kadınım erkek arkadaşımla bir ay sonra bodruma gidicez ve benim orda çok güzel olmam lazım fizigim düzgün en az bir 5 kilo versdm daha güzel olucak vücudum çok kolay şekilleniyor bana 1 ay içinde yapilabilicek hilzli kilo verdiren diyet ve sporlar varsa söyleyin zaten ekmek şeker abur cubur hepsini kestim yardımcı olun tesekkur ederim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yani varya şöyle edebsiz bir soru için "Allah'ını seven akıl versin" yazarak inananları mecbur durumda bırakıyorsunuz yani vesile oluyorsunuz ya Vallahi ayıp ya !

0|0
    0|0
    • Zorla değil ya canım yazmasanda canın sağolsun

• Ya hadi yavrum başka kapıya seninde beynin yıkanmış belli nasıl bu kadar saf oluyorsunuz bir musluman sizsiniz sen madem Müslümansin Allahla benim arama ne curretle giriyorsun. Siz var ya senin gibiler bide sahte muslumanlarsiniz hepiniz yalakalik pesindesiniz

• Ben Allah'la Senin Arana Girmiyorum Kardeşim.. Ben Şeytanla Senin Arana Giriyorum.. Bu Kadar Cahil Olmayın Müslüman Olmasaydın Sana Neden Tavsiye Vereyim.. Tamam Yalaka De Sahte De ama Bu Kadar İnsanın Günaha Girmesine Vesile Olma.. Bizler Kardeşiz Neden Kızıyorsun Sana Hakaret Etmedim Kötü Birşeyde Demedim..

Bismillahirrahmanirrahim
      (İnsanları) Allah'a çağıran, iyi iş yapan ve "Ben müslümanlardanım" diyenden kimin sözü daha güzeldir?
      Fussilet suresi 33. Ayet.

• Ayran diyeti dene garantilii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...