Spora yeni başladm da halter seti aldım. Evde çalışıyorum. Nasl bir prgram önerirsiniz?

Çok zayıfım ve gelişimin çok yavaş olması moralimi çok bozuyo. Gelişiyim diye çok yiyorum göbek çıkıyo. Sindirim sistemi de yavaş, mideyi de bozduk. bir gelişim de olmuyo.

Nasıl bir prgram izlemeliyim. Göğüs kısmı çok zayıf orayı kafaya taktım. 2 günde bir 1 tane göğüs hareketimi yapsam 3 - 5 set arası. Göğüsü takıntı yaptım ya. Niye yavaş gelişiyorum ki ben. Kaç ay oldu. Düzenli 3 ay yapıyorm. Düzensiz 1 seneye yaklaştı 1 gram anca ilerleyebildim. Moralim bozuluyo. Giriyom ağırlığın altına kaç kilo kaldırabilirsem rastgele. Toplam 25 kg. Ağırlığım var. Geçen hepsini taktım sinirlendim. Barın kendi ağırlığı da var. 10 tekrarı rahat yapabildim :S ama omuzlarda sakatlık var ya biraz oraya sıkıntı yapar gibi oldu.

Ne yapmam gerekiyosa yapıyorum. Niye olmuyo. Geçen de resim koydum. Yok kıllıymış.. Ben zaten vücudumu sergilemiycem ki bir de kılları aldırmayla mı uğraşıyım. Kıyafetin altından gözüktüğü kadar görecek millet. Kılları aldırmaya ne gerek var. Ama takdım kafaya. Olur inşallah..

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...