Erkekler, 3 Aylık fitness gelişimi sizce ne kadar ilerler önerileriniz?

Selam arkadaşlar iyi akşamlar herkese. Ben öncelikle bilen arkadaşlardan tavsiye istiyorum bilmeyen arkadaşlar da başta bilmediğini belirtsin ki , dalgasına muhabbet edelim :) Önceden 1 er ay 1 er ay 2 kere fitness geçmişim oldu.

Boyum 1.78
Kilom 63.5
19 Yaşındayım
Vücut ölçülerim

Omuz 112
Göğüs 90
Bel 80
Kol 28-31
Bacak 55

Şimdi haftada 4-5 gün gidiyorum tabiri caizse 2 gün gidip 1 gün mola veriyorum.

Çok hafif var ya da yok denecek kadar , bir gıdım göbekciğim var :D
En son başladığımda 1 ayda 5-6 kilo almıştım , hocamın beslenme programına uydum ve direk kilo aldım ama kilo göbek bölgeme geldi , genede zayıfım her neyse

Şimdi ben gene hocamın beslenme programına uyucam ve kilo alıcam ama gene kilo göbeğe gidicek ve six pack ler çıkmayacak , hem karnımdaki yağ miktarını azaltıp bir yandan kilo alıp kas yapmaya devam etme şansım var mıdır sizce , bu konuda sizden fikir istiyorum , tekrardan dediğim gibi bilgisi olan bilen kişiler yardımcı olsun lütfen. Eksik yazdığım birşey varsa yorumda tedarik edip tekrardan eklerim.

Saygılarımla :)

0|0
2

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum hoca değilim diyetisyen değilim ama 3 yıldır yapıyorum bu işi şunu söyliyeyim diyet programı sana eziyetdir para durumun nasıl öncelikle onu belirt bana?

0|0
    0|0
    • Kanka para durumum fena değil , aylık 100-200 lira gıdaya beslenmeye ayırabilirim vede vakit ayırdığın için eyvallah

• Kanka Allah razı olsun , şu yoğurt yemeye yarından itibaren başlıyorum , bu tozunda bir fiyatlarını felan araştırayım , hocamada danışırım zaten , Dr Öz adam bizim mübarek insanımız :D yararlı demişse bize söz düşmez , bu arada tekrardan teşekkürler panpa

• eyv kardeşim yaza zaman var çıkartırsın evelallah

• Kardeş para durumunda sıkıntı yoksa Gainer öneririm. Ve antrenmanlarda ağır çalış bir de her bölgeye çalış. Ne kadar iyi çalışır ve beslenirsen çalıştıklarına orantılı olarak kiloların vücüduna dağılır.

0|0
    0|0
    • Kanka ne işe yarıyor bu , ben doğal yollarla ilerlemek istiyorum şahsen , ilerde sarkma vs başıma iş aşar mı , birde yazdığım gibi sence hem şu karın bölgemdeki yağ tabakasının seviyesini inceltmeme yani yağları yakarken bir yandan kilo alıp kas yapmaya devam etme konusunda bir fikrin var mı , vakit ayırdığın için eyv bu arada

• Eyvallah bilader , bu kiloyu başka alanlara dağıtmak gibi birşey hiç düşünmemiştim , ne kadar mantıklı bilmiyorum ama banada mantıklı geldi omuz ve göğüs de kendimi zorlayabildiğim kadar zorlarım ama karın dada zorlamam gerekiyor , bu sefer orası eksik kalır , öyle olunca her yerde elimden geleni kadar zorlasam en mantıklısı sanırım

Yükleniyor...