Galatasaray Odeabank bir kez daha başarılı sonuca imza attı. Maçı izlediniz mi?

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı Eurocup yarı final ilk maçında Gran Canaria'yı 14 sayı farkla 89-75 yendi.

Maçı seyrettiniz mi?
Ne düşünüyorsunuz bu skor hakkında?

2|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Muhteşem sonuç müthiş atmosfer coşkulu taraftar Türk Basketbol tarihinde güzel bir başarı İspanya deplasmanından geçmek lazım 14 Sayi fark guzel avantaj, bir ara 20 olacak diye bekledim çok keyifli maçtı kupayı getireceğiz :)))

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın 2. yarısına yetişebildim. Daha fazla fark atabilirdi Green, Lasme ve Sinan dan yeterince faydalanamamasına rağmen iyi skorla kazandı. Onlarda katkıda bulunbilseydi ki hakem yüzünden oynayamadılar 20-25 farkla kazanabilirdi. Beşiktaşlıyım ama avrupada Galatasaray ı ve Fenerbahçe yi sonuna kadar destekliyorum sanki taraftarlarıymısım gibi insallah iyi takımımız da kupayı alcak. Bu arada Galatasaray a 1/1 verdim benim kupon da geldi. 😄😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzel avantaj sağladılar , rövanş için 14 fark yeterlidir bence. Geçtiler diyebilirim tebrikler

NOT : Fenerbahçeliyim.

0|1
    0|0
  • Hedef 21di ama 14 sayı farktta tabi ki azımsanacak bir fark değil. Finale doğru adım adım :)

#GerçekleriTarihYazarTarihideGalatasaray

0|1
    0|0
  • maçı izlemedemim ama cimbombomum ultraslan ile farklı oluyor abdi ipekçide kazanamayacağı maç yoktur.

0|1
    0|0
  • iyi olan kazanmış

0|0
    0|0
  • Futboldaki takımdan da bunu bekliyoruz 😢😢

0|0
    0|0
  • Hayırlısıyla final maçında tribünde olacam

0|0
    0|0
Yükleniyor...