Kızların çoğu neden yakın arkadaşlarıyla sevgili olmak istemez? Nedeni nedir bu saçma mantığın?

Kızların çoğu neden yakın arkadaşlarıyla sevgili olmak istemez? Nedeni nedir bu saçma mantığın?

Güncellemeler:
'yakın erkek arkadaişarıyla'...

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• yakın arkadaş arakdaş gibi gördüğün birine ilgi duyamazsın duyanda vardır ama arkadaş olarak baslanmıssa zor duyulur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkesin kendine göre tercihleri var. Belkide 'ilk arkadaşım diyordu şimdide sevgilim" damgasını yemek istemiyordur. Şahsen ben öyle değilim. Bana göre tanışıp arkadaş olmak kendimizi daha iyi tanıyıp sonra çıkmak çok daha iyi. Ama bazı kızlar sevmiyor.. Yada sırf etraflarında erkekler olsun, peşimden koşuyorlar imajını vermek istiyorlardır. Her kıza göre değişir :)

0|0
    0|0
  • sevgili olabileceği biriyle yakın arkadaş olmaz ki kızlar. yakın arkadaş olmuşsa onun hiç sansı yok denebilir.

0|0
    0|0
  • yakın erkek arkadaşıdır çünkü ona o gözle bakmıyordur. Başkası vardır muhakkak sevgili olarak yanında istediği

0|0
    0|0
  • Arkadaslik ayri sevgililik apayri bise...

0|1
    0|0
  • Sorunun cevabı sorunun içinde

0|0
    0|0
  • çünkü kaybetmek istemez. sevgiliyi kaybetmek arkadaşı kaybetmekten daha kolaydır

0|0
    0|0
  • bir sebebi yok olmak da isteyebilir olmamakta

0|0
    0|0
  • arkadaşıyla ilişkisi kesilmesin,yıpranmasın diye

0|0
    0|0
  • saçma mantık değil onu arkadaşı olarak benimsemiş sewgili gözüyle bakamaz bakadabilir ama herşey eskisi gibi olmaz ve arkadaşını kaybetmek isemez

0|0
    0|0
  • ayrılınca onu görmek istemez ondandır dayanamaz bence

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşlarını kaybetmek istemezler.. sevgili olunca ve ayrılınca kaybedeceklerine inanırlar

0|0
    0|0
  • adı üstünde yakın erkek arkadaş.neden sevgili olayım ben onla düşüncesi var biz kızlarda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü yakın arkadaş çekiciliğini yitirir. Artık o bir dert yoldaşıdır ve hiçbir türlü ilişki için tercih edilmez.

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşına felan mı aşık oldun

0|0
    0|0
Yükleniyor...