100 mekik çekiyorum yeterli mi?

154 boyunda 47 kiloyum. Normalde gayet zayıfım fakat karın bölgemde yağlanma var. Ayva göbek değilde biraz daha fazla ve beni rahatsız ediyor. Günde 100 mekik çekiyorum 50 tane çektikten sonra 2 dakika dinlenip devam ediyorum bir 50 daha. Ve de sağ ve sol bacağa 50+50 yan yatarak açıp kapama hareketini yapıyorum. Sizce yeterli midir? Kaç ayda eritirim yağı?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Set sayısını 5e çıkarırsan daha faydalı olur ayrıca düzgün posizyon aldığını ve ayaklarının sabit olmasına özen göster. Ayrıca gelişmesini istiyorsan yarım mekik çek ve kasların kasılsın yansın.
    Ve en önemli nokta doğru nefes alıp verme :)

0|0
    0|0
    • Set ne oluyor

• Teşekkürler

• Rica ederim bol sporlar :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• İyidir ayva göbüş, kasma o kadar.

2|1
    0|0
  • Mekik bir kenara beslenmeni düzenlemezsen karnındaki fazlalıklarından kurtulamazsın. Ayrıca mekik çalışmanı da yanlış buluyorum. 25 tekrardan 4 set yapmam daha sağlıklı ve etkili olacaktır

0|0
    0|0
    • Teşekkürler öyle yapıyorum zaten artık

• Kaslarda bazı hareketlerden sıkılabilir. örneğin aynı hareketi yaparsanız biyerden sonra gelişim daha az olacaktır. kaslarınızı şaşırtın arada birçok sitede idman çizelgesi verilmiştir zaten bakarsanız zaten hiçbir gün diğer günü tutmaz hareketler temeldir zaten ama sayılarda devamlı oynama vardır

mobil uygulamalar bu konuda kendini çok aştı

0|0
    0|0
  • İstersen günde 1 milyon tane mekik çek, mekikle yağ eritemezsin

0|0
    0|0
  • Eritmez kardeş yok öyle bir dünya istersen 1 milyon tane çek ama onda belki eritebilirsin. tek özüm kardiyo

0|0
    0|0
  • calorie deficit arastir

0|0
    0|0
  • Biraz daha arttır

0|0
    0|0
  • Yter

0|0
    0|0
  • Yeterli.

0|0
    0|0
  • yetmez

0|0
    0|0
  • Mekikten daha etkili bir hareket var. Plank ;) bir araştır kesinlikle daha etkili

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bakıcam

• Yavaştan başlarsın ya. Bunda hareket yok. Sadece vücudunun ağırlığıyla kollarının üzerinde duracaksın.

• Teşekkürler denerim bir

• Hayır yetmez

0|0
    0|0
  • 150 yap sen onu bence.

0|0
    0|0
  • mekiğin karın yağlarını eritmede hiç bir faydası yok bu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır, spor yapmadan önce araştırıp oku

0|0
    0|0
  • eritemezsin. anca karın yağı altında kas yaparsın.

0|0
    0|0
  • Eritemessin

0|0
    0|0
  • set set çek mekikleri

0|0
    0|0
    • O nasıl oluyor

• Teşekkürler 😊

• rica eoerm

• Sayıyı arttır gittikçe

0|0
    0|0
  • Mekik cekmekle karın yağlarını eritemezsin. bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. ve boşuna mekik çekme. zaten karın kaslarının yarısından fazlası aktif kaslardır. 47 kilosun. yürüyüş yap bol bol. ve mekik yerine daha etkili ve sağlıklı olan plank yapabilirsin. biraz beslenmende basit karbonhidratlardan uzak dur.

0|0
    0|0
    • Fazla mı kilom 😳

• hayır. değilsin.

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...