Ne yapmaya çalışıyor ki?

Onunla kırgınlığımız bitsin diye adım atmaya çalışırken kalbimden güzel dilekler geçirirken onun kafamı allak bullak eden davranışıyla bütün hayalim de ümidim de kırılmış oldu.ben adım atmaya çalışırken bahane olsun diye bana birşeyler sordu bende yardımcı oldum gayet normal bir şekilde konuştuk dedim tamamdır bu iş barışırız hemen olmasa da o da konuşmaya çalıştı benle dedim ama ertesi gün karşılaştığımızda yüzüme bile bakmadığı gibi ben hariç bütün kızlara selam verdi yakınındakilerle konuştu uzaktan gördüklerine de el işaretiyle selam verdi ben yokmuşum da herkes varmış gibi davrandı şok oldum ne düşüneceğimi bilemedim resmen.zaten uzun süredir konuşmuyorduk ama madem artık varlığımdan bile rahatsızsın o zaman ne diye bahaneylekonuşmaya çalışıyorsun benimle?sizce böyle davranarak ne yapmaya çalıştı bana ne demek istedi?onun gönlünü alacaktım kararlıydım ama umudumu kırdı çok üzgünüm:(ona nasıl davranmam gerek sizce(Aynı ofisteyiz hergün gözümün önünde)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yine de konuşmalısın, konuşmadan bilemezsin. duygulardan önce mantıklı olan gelir.

konuşmazsan yine incinebilirsin, kendini ifade etmeye çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir şeyleri yedirememiş kendine. Yada aklınca sana ders vermeye çalışıyorda olabilir. "Seni umursamıyorum" tavırları yapıyor. Ama tam tersi seni düşünüyor ve aklındasın. Ben kısaca şunu diyorum barışmak isteyen insan yanına gelip konuşurdu çoktan. Zamanın akışına bırak, pişman olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...