Hoşlandığım çocuk 1.90 boyunda ben ise 1.60. Siz olsanız ne yapardınız?

Hoşlandığım çocuk 1.90 boyunda ben ise 1.60. Siz olsanız ne yapardınız? Ne düşünürdünüz? Çok mu itici. :(

Güncellemeler:
Cevaplar dalga niyetli olmazsa seviniirm.. O kadarda acımasız olmasak mı acaba.. Ben cocuktan 10 aydır hoşlanıyorum oda hoşlanıyor. Hoşlantı evresindeyiz yani öyle uzun vadeli bir ilişkimiz yok da işte sıkıntı çok mu olur acaba.
Ben minyon tipliyim. O ise minyon tipli olmasının yanı sıra 1.90 boyunda. Sulak yerde yetişmiş de biraz :))))

0|0
18|26

En İyi Erkek Görüşü

• çok uyumlu bir çift olabilirsiniz sen 1.90lığın ve 10cm topuklu ayakkabıların. boy farkı bayağı var topuklu ayakkabıları hayatının bir parçası haline getirirsen bir sorun olmaz diye düşünüyorum. başka türlü çok sırıtır ama yinede seviyorsanız birbirinizi başkalarının düşünceleri önüne geçmemeli sevginizin.

1|0
    0|0
    • Doğru söyluyorsun ama süreklıde topuklu olmaz değilmi...

• Cok teşekkur ederım :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Arada 10 cm lik bir fark olsa anlarım ama fark fazlaymış aşka engel olmaz derler ama yalandır diyelimki çıkmaya başladınız ilk günler sorun olmaz ama etrafta mutlaka bir geyik döner onun kulağına gidincede aşkın büyüsü bozulur çıksanız bile ilişkinin ömrü 1 haftadır sonu kötü biter :)

0|0
    0|0
  • e 30 cm fark var arada yani. itici değil de ne bu. mesela ben 1.65 boyundayım. ileride ne olur ne gider bilemem tabide yani ciddi düşündüğüm biri olursa 1.70 boyuna kadar olabilir. 1.60 boy sınır zaten kısada olsun istemem. bence ideal boy farkı en fazla 7 - 8 cm falan olmalı diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • ben kısa değilim o uzun :))

• Cüce demese miydik.. Doğru lanet bir boy yuzunden bir ilişki haram olur mu ya. Lanet olsun.

• bunlar olacak demiyorum tabikide. kafana da fazla takma boşver. cüce şaka dedim alınma. bilmiyorum kendisinin fikri önemli tabi. ama bence fazla da zorlama. ayrıca 1.80 boyunda olup sakatta doğabilirdin. lanet olacak bir şey yok ortada. ileride mutlu olacağın birini umarım bulursun...

• Seviyorsa seni böyle sevdi çocuk problem yapmaz ama annesi böyle gıcık biriyse laf eder kesin içinden :D

0|0
    0|0
    • ahaha birde kaynana çıkmasın başımıza :D

• Uyumlu görünmeyeceği kesin ama gerçekten sevgi varsa üstesinden gelinir.

0|0
    0|0
  • Televizyonda haberlerde görmüştüm yanlis hatirlamiyorsam kiz 2 metre 15 cm di erkek ise 170 boylarinda falandi erkek kizin cocugu gbi brsey duryo yaninda ama mutlular aldirmiyorlar başkalarinin ne dşündügunu birakin önemli olan sizin ne düşûndügünüz ?

0|0
    0|0
    • Haklısınız umarım bu ciddi bir engel olmaz. Zaten benım bıyolojik olarak :D 1.75 e kadar yolum var. Ama cok zor ona ulaşmam ulaşırsam aramızda 10 cm falan fark olucak 10-15 cm oda olsun o kadar .

• diğer insanarın tepkısını takmaz umarım..

• Ortada sevgi aşk varsa takicagini sanmam

• Minyon fetişistidir belki

0|0
    1|0
  • gönlünüz bir olsun .boy farkı önemli değil .

0|0
    0|0
  • minyonsan daha iyi ben 187 yim hoşlandığım kız minyon 160 filan ama cok güzel bir kız millet tepki verir diye korkudan kıza bile hoşlandığımı söyliyemiyorm :S kötü bir durum ya

0|0
    0|0
    • Ben onudna bu sekılde dusundugunu dusunuyorum :(

• bence sen onunla iken hep topulu ayakkabı giy.

0|0
    0|0
  • Pique ile shakira örnek

0|0
    0|0
    • Aralarında o kadar fark görünmüyor

• Bakalım herşeyin hayırlısı teşekkür ederm :)

• Rica ederm

• Hoşlanmaktan hoşlanmazdım.

0|0
    0|0
  • fazla sulak yanında 1.60 lık sırığı var :)

0|0
    0|0
    • Çok acımasızsınız ama sizde yahu

• gerçekler acıdır acılar doğrudur kendi gizlemen mantıklı

• ben oyle bir farla cikmam cok cirkin duruyor ama cok

0|0
    0|0
    • sen onu seviyormusun seviyorsan el alemin diyecegine ne bakiyorsun, gerci goruntu baya kotu birkac kez sayid oldum hic goze hos gelmiyor hatta itici

• estagfurullah olurmu hiç:)

• allaha emanet ol kardes, baska sorularin varsa durust bir sekilde cavaplamaya hazirim

• top diye oynardım :D

0|0
    0|0
    • Fotoğrafındaki gibi bir surat ifadesiyle sana bakıyorum şuan :D

• işte ben bir 1.60ım oda 1.85*.190 arasında. yani 20-25 santım illaki fark var.

• hmm topuklu falan işi kurtarırsın ama ayıptır söylemesi yatakta sorun olur

• uzanamadığın yerlerde aşkınız tavan yapardı :D

0|0
    0|0
  • 30 cm sence biraz fazla değilmi evladı gibi durursun valla :D

0|0
    0|0
  • Bence olur 30 cm buyuk fark

0|0
    0|0
  • Çekici bir kızsan sorun olmaz erkek için

0|0
    0|0
  • ben sevmem kız dediğin en az 175 olmali

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Çok fazla fark var :(

0|0
    0|0
  • bişey olmaz ben beğenirim hatta öyle tipleri :) bu beğenmeyen kızlar sanki hepsi 1.80 boyunda :D

0|0
    0|0
  • komik bir durum ama hoşlantı varsa olr

0|0
    0|0
  • Düğünde sıkıntı olur insanlar dedi kodu yapar :)nokta ile virgül :)=

0|0
    0|0
  • çantanda bir takozla dolaşman gerebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• link

imkansız degıl :D

0|0
    0|0
    • bu sekilde görünmüyoruz :D Bu fotoğrafı cıkartıp cerceveletip hedıyemı etsem ona nedir :D

• çocugun gururunu kırma kafa yapınızın uyusuyorsa gerısı teferruat :D tipin yakısması degıl onemlı olan gönüllerin yakışması :D

• 0|0
    3|0
  • aman kimenekk ya bakın keyfinize :) önemli olan kalplerin birinin küçük birinin büyük sevgi taşımaması :D

0|0
    0|0
  • Arada sevgi varsa, sayıların pek bir önemi yoktur diye düşünüyorum :) Ayrıca boyunun uzunluğuna sen karar veremezsinki zaten. Yani kısaca hayır, itici değil. Hemde hiç itici değil.

0|0
    0|0
    • Minyon tipliyim zaten.. :/

• Bunuda göze alamıyorum ya oy anam oy :(

• Risk almazsan istediklerini elde edemezsin :)

• hem başlık kısa, hem boy. bu kadarı fazla :(

0|0
    0|0
    • ahaha hıc o yönden bakmamıştım :D

• o kadr uzun boylu erkekler kısa boylu kızlardan hoşlanıyor ben çok görüyorum sizin gibi çiftler ayrıca birbirinizi sevdikten sonra bence bir önemi yok zaten örneği de çok yani

0|0
    0|0
  • Engel değil,13 cm topuklu giyersin :)) şaka bı yana cüce olmadıkca boy,ucurum olmadıkca yaşın sorun teşkil edecegini düşünmüyorum ben.

0|0
    0|0
  • edi büdü yaşar gidersiniz işte nolcek.

0|0
    0|0
  • Canim ben 1.60im sevgilim 1.93. 9 aydir birlikteyiz. Cok da mutluyuz boy farki onemli degil kimseyi dinleme seviyosaniz her sey tiriviri

0|0
    0|0
  • Hiç sıkıntı değil.Ben 1.50 boyundayım,hoşlandığım çocuğun boyu 1.80 ve birbirimizden hoşlanıyoruz ama çıkmıyoruz :D

0|0
    0|0
  • siz sorun etmiyorsanız kime ne. itici filan değil olmaz bir şey. :)

0|0
    1|0
    • o edebilir diye düşünüyordum herkes etmıyor diyor ama bilemedım kuruntuettim .. :(

• :/ doğruda..

• sorun etme :)

• topuklu ayakkabilar <3

0|0
    1|0
    • Ya hergün topuklu giymek .. Bilemedim şimdi :)

• niye itici olsun bence sevimli bile olur :)

0|0
    0|0
  • iyi de kime ne

0|0
    0|0
  • hoştur herşeyi tamamladık boy mu kaldı parmaklarının üstüne bas yanağına bir muckkk:D

0|0
    0|0
  • uh 30 cm .maşallah :))

0|0
    1|0
  • boyu sorun etme

0|0
    2|0
    • tamam kes artik su guncellemeleri!

• Çocuk senden hoşlanıyor mu?

0|0
    1|0