Diyet Tablosu Veren?

2 gün önce spor'a başladım. Basketbolda profesyonelim. Futbol'a başladım. Bana bir yemek listesi önerir misiniz? Bu arada kilo vermek istiyorum. Diyet listesi de olabilir. Şimdiden teşekkürler!

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. Gün
    Kahvaltı: 2 adet yumurta (suda rafadan veya kayısı kıvamında haşlanmalı, tereyağında peynirli omlet de olabilir), 8-10 tane tuzsuz siyah veya yeşil zeytin, bir avuç içi kadar beyaz peynir, 4-5 adet gün kurusu kayısı, şekersiz bitki çayı, 1 ince belli çay bardağı ceviz içi (yeni kırılmış cevizler ekmek yerine tüketilmelidir.)
    Öğle: 1 avuç içi kadar dana söğüş, mevsim salatası (veya turplu, havuçlu, sirkeli, zeytinyağlı ve az miktarda kristal kaya tuzu ile hazırlanış salata), zeytinyağlı fasulye, 1su bardağı tuzsuz ayran, istenildiği kadar şekersiz bitki çayı veya su
    Ara Öğün: Yarım su bardağı ceviz, şekersiz çay ya da limonlu su
    Akşam: Balık, bol salata (yeşil soğan, turp ve roka ile hazırlanıp içine doğal sirke, limon, az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ile keten tohumu eklenmeli)
    2. Gün
    Karatay Diyeti Listesi
    Kahvaltı: Suda haşlanmış 2 yumurta (kayısı kıvamında olarak ya da tereyağında omlet ya da menemen olabilir), 8-10 adet tuzsuz zeytin, 1 avuç içi beyaz peynir, 2-3 adet çarliston biber, 5-6 minik domates, şekersiz çay ya da süt, 1 ince belli çay bardağı fındık (yeni kırılarak ekmek yerine tüketilmelidir)
    Ara Öğün: Yarım su bardağı ceviz, bol su veya yeşil çay
    Öğle: Bir tabak zeytinyağlı barbunya veya etli sebze yemeği, lahana veya karnabahar salatası (çiğ ya da buğulanmış olabilir), 1 su bardağı ayran veya 1 kâse yoğurt
    Ara Öğün: 1 orta boy elma ya da mevsim meyvesi, 1 kâse yoğurt (evde yapılmış), şekersiz çay ya da Türk kahvesi (diğer kahveler yasak)
    Akşam: Balık (fırında, ızgara veya buğulanmış), 1 tabak pilaki, salata (diğer salatalar gibi hazırlanacak), 2 kibrit kutusu tahin helvası
    3. Gün
    Kahvaltı: Haşlanmış 2 yumurta, 1 avuç içi kadar beyaz peynir, 2-3 adet tatlı kırmızı biber, bitki çayı, 1 çay bardağı Antep fıstığı (tuzsuz ve yeni kırılmış fıstığı ekmek yerine tüketin)
    Ara Öğün: Tuzsuz yer fıstığı (kavrulmamış ve yeni kırılmış), bol su ya da bitki çayı
    Öğle: 1 bardak zeytinyağlı taze yeşil fasulye, 3-

0|0
    0|0
    • daha çok süt yoğurt peynir yumurta ağırlıklı beslen melisin hem kilo verirsin hem protein alırsın karbonhitratlardan uzak dur bol su iç günde -10-12 bardak ekmekten uzak dur. 1 saat yürüyüş yap tatlıdan da uzak dur.

• Çok saol. ^^

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Veremem kiz. Cok uzun simdi yazmasi. usendim😂😂😅

0|0
    0|0
  • Az ye çok spor yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...