Sevgilime çicek sipariş ettim yarın gidecek :)

Sevgilim ile 10.ayımıza giriyoruz yarın. Kocaman bir çicek yaptırdım iş yerine yollucam. Kızlar size böyle bişey olsa ne düşünürdünüz ne yapardnız:D

Güncellemeler:
Sevgilime çicek gitti. Çok mutlu olmuş çok sevindi aradı bugun konuştuk falan herşey iyi güzel. Dedim akşam işten almaya gidim evin yakınlarına falan bırakım dedim. (Annesi babası sevgili olayına karşı) Sonra çıktı işten çıktı gelir gelmez devam edebilirsin diyo tanıdık görmesini falanmi istiyosun diyo. Sonra duraga gittik yanıma gel dedim. Tanıdık görür diyo. E kafanı kapat arkanı dön yola diyom. Ya olmaz falan dedi sen bir dolmuşuna git dedi. Ben onun için geliyorum onun bana yaptığına bak ya.

0|0
36|8

En İyi Kız Görüşü

• bizim 3 sene olmus bırak cıcek almayı hatırlamıo bıle :D öküzlüğün hat safhalarındayız :D sen ıyısın kızlar sever romantik erkekleri ama işte herkese düşmüo :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• böylesi bize niye denk gelmiyor yaa :D

0|2
    0|0
  • çok sevinirdim, mutlaka oda sevinir ve iş yerinde feci bir havası olur :D

0|0
    0|0
  • aman allahım senin gibiler kaldımı:S

0|1
    0|0
  • Direk ayrılma sebebi.

0|2
    1|2
  • Bana nden böyle denk gelmiyoorr yaaa :D

0|0
    0|0
  • Aman ne hoş.

0|0
    1|2
  • ara ara olan bir durum.güzel bişey teşekkür ediyorum tabii ki :))

0|0
    0|0
  • o çiçekler 3 gün sonra soluyor. daha kalıcı birşey gönderseydin daha iyiydi bence. illa çok pahalı olması gerekmiyor da, saklayabileceğim birşey olmasını tercih ederdim ben şahsen :)

0|0
    0|0
  • Bana böyle şeyler oluyor zatii ne düşüncem foto çekip bide not ekleyip teşekkür ediyorum her seferinde :D Bide mutlu oluyorum ya

0|0
    0|0
  • ne mi düşünelım ağıt yakardık :)

sevıncten havalara ucardık :D

0|0
    0|0
  • Hoşuma giderdi, mutlu olurdum .

1|0
    0|0
  • çok sevinirdimm . iyi yapmışsın gerçekten

0|0
    0|0
  • Eğer seni gerçekten seviyorsa çok mutlu olur.

0|0
    0|0
  • hoş ve güzel

0|0
    0|0
  • çok romantik bence :)

0|0
    0|0
  • süper çok mutlu olurdum:)

0|0
    0|0
  • cok kskandimşu an:D

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma giderdi bence güzel bir jest. :)

0|0
    0|0
  • çok hoşuma giderdi ama içine bir not ta yaz güzel bir iki kelime falan

0|0
    0|0
  • çok hoşuma giderdi ama 12. ayınızda çiçekten fazlası gerekecek haberin olsun =)

0|0
    0|0
  • biri bana gül gönderse gider reçel falan yaparım o derece fransız kaldım bu konuya :/

0|1
    0|0
  • kendimi özel hissederim

0|0
    0|0
  • kizi bence bu kadar erkenden $imartma, ama güzel bir dü$ünce

0|0
    0|0
  • 2 ay daha sabredeydin iyiydi. Boşa masraf.

0|0
    0|0
  • mutlu olurdm :)

0|0
    0|0
  • 2 ay önce göndermiş acaba neden diye düşünürüdm.

0|0
    0|0
    • Bence öyle düşünürse 1.senemizde boşuna düşünmüş olur:D

• Abartacak bir durum yok. Panik yok. Relax.

0|0
    0|0
  • cok mutlu olurdum ince düşnceli bri oldgnu dşnüp ona bağlanrdım mutlu cok cok muıtlu edersn kzıı :)

0|0
    0|0
  • Komik değil.

0|0
    0|0
  • Bana hiç çicek alan olmadı bilemiyorum.s

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 8

• 10 ayda bunu yapıyosan 11. ayda beklentiler daha büyük olacaktır. 20. ayda hiçbirşeyin değeri olmayacaktır :)

0|0
    0|0
    • kardeş pek iyi dönemlerden geçmedik. Nerdeyse 10 günün 5 gününde kavga ediyoduk en ufak şeylerden. Dedim şöyle bişey yapayım dedim biraz daha bağlanalım birbirimize:)

• ama ihmal etme yani :) yapma demiyorum ama biraz ağırdan sat kendini :)

• anladım teşekkürler:D

• Cıcek nedır ya koy vazoda solsun, ama ıste kızlarda sevıyo.) Benm haytta ısım olmaz.fark ıste bende eglence olcak aga alırımgıderım kzı aksama kadar keyıf.gezer gezdırırım Sabah aydosda kahvaltıyla baslarım mısal.aksama cengelkoyde cınaraltında cay cekırdekle son bulur. Snn yanlısın her ay cın alıyo olman.. Sıctın artık hep alacan mecbur bekler artık oda her ay.

0|0
    0|0
  • cok yolladım hacı once havalarda ucuyo sonra komplex olup aksama kavga cıkartmak ıcın elınden gelenı yapıolar maksat biz erkeklerın guzel soz soylemede en ıyı performansı kusken sergılemesi ..

0|0
    0|0
  • birader şu son model arabanı gösterip durma ayıp oluyo alan var alamayan var :PPP

0|0
    0|0
  • Oranında bu tür şeyler yaparsan hoşlarına gider.

0|0
    0|0
  • ben ne dedim :)))

0|0
    0|0
  • la olum git..senin yüzünde sonra bizler fırça yiyoruz:) çıtayı yükseltüp durmayın yaa:)))

0|0
    0|0
  • Cıcek yolla guzel bır sey bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...