Ondan korktuğumu söylüyorlar. Çok karışık

bir gün benim yakın arkadaşımın ask.fm ini çalıp onun şu anda kavgalı olduğu yakın arkadaşına gerizekalı diye soru sormuş daha sonra okulda bunu benden bildiler benimle kavga ettiler falan neyse kavga kapandı diye sevindim daha sorular gelmeye başlamış bende sonunda korkudan ben yaptım dedim ne yapayım sonra sen misin bunu yapan her gün başıma kaktılar neyse aradan 1 ay geçti bizim arkadaşlar şişe çevirmece oynarken benim o gerizekalı diye soru sorulan arkadaşıma ona oç dediğim yalanını uydurmuşlar şimdi yeniden kavga çıktı geçen hastaydım okula gitmedim ondan korktuğumu söylüyorlar ne yapacağımmm :(((

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• okula gıt ve hepsıne dekı hıcbırınızden korkmuyorum artık sızden korkmam bana hata yaptırdı yapmadığım bı sucu ustlenmeme sebeb oldu korkum ve öncekı yalanı nı da bunu da acıkla ucunda ölum yok ya hem yalan ıllakı bı yerde tökezler gercek ortaya cıkar ...

0|0
    0|0
    • haklısın ama yapamıyorum evde söyleyeceklerimi hazırlıyorum fakat okula gidince sanki matematik öğretmeni beni sözlüye kaldırıyor gibi bacaklarım titriyor kekeliyorum

• 4 kere arkadaşlık yolladın hayırdır?

• yollamayımmı

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...