Galatasaray'dan Fikret Orman'a cevap, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

• G. Saray' ın vermiş olduğu cevabın ders niteliğinde olduğunu düşünüyorum. Fikret Orman' ın bu çıkışını zamansız ve gereksiz buluyorum
    100% (2)40% (2)57% (4)Oy Ver
  • G. Saray' ın Fikret Orman' a vermiş olduğu bu cevabı doğru bulmuyorum. Fikret Orman' ın bu çıkışını yerinde ve gerekli buluyorum
    0% (0)60% (3)43% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
G. Saray' ın vermiş olduğu cevabın ders niteliğinde olduğunu düşünüyorum. Fikret Orman' ın bu çıkışını zamansız ve gereksiz buluyorum...

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Fikret orman kimde Galatasarayi kotuluyor aramizda 500 tane dag var onlari ciksinlar sonra konussun Allahin 2 yildizlilari

0|1
    0|0
    • öylede dememek lazım ama açıklaması gereksizdi bencede ve zamansızdı sanki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Malatyaspora verilen teşvik primleri bizzat isimler tarafından doğrulandı. Teşvik suç sayılmıyor fakat kimse inkar da etmiyor

Teşviklerle kazanılan şampiyonlukları gündemi değiştirerek kimse unutturamaz

Fikret orman siz kupa almamışsınız demedi , şereften uzak kazandığınız kupalar var dedi

Ben sana vali olamazsın demedim , ben sana adam olamazsın dedim :) misali

0|1
    0|0
    • ne alaka peki konu konuşulmuyor şu an için, konu hiç konuşulamaz değil bu konu tartışılır öylede görüş belirten olur böylede herkes kendi cephesinde haklıdır bu ülkede sonuçta öyle bir ülkede yaşıyoruz yani bu ayrı konuda, çok gereksiz ve zamanlamanın yanlış olduğu biraz kel alaka kaldı bu açıklama bence işini gücünü sessiz sakin yapan biri gitti mikfofon uzatıldığında bunuda boş geçmiyim gibi bir tarza bürünmüş görüyorum, sırf bu açıklamada değil geriye dönük benzer açıklamalarıda var hadi allah sonumuzu hayır eylesin nediyim

• Durduk yere söylediğini dusunuyorsan senin dünyadan haberin yok , serhat uluerenin sorusu üzerine cevap verdi. Gerçekleri saklasamiydi yani

Yükleniyor...