Büyümeyi engellemek istiyorum?

Squat yapıyorum neredeyse vücutta ki tüm eklemleri çalıştırıyor bacaklarım da kalınlaşıyor bunlar hoş güzel şeyler ama götüm büyümeye başladı kadın poposu gibi oldu onu durduramıyorum oranın artık büyümesini istemiyorum kim kardashian misali olacak squat ta hem karın hem bacakları en iyi çalıştıran egzersiz olduğu için vazgeçmek istemiyorum.. ben o bölgenin büyümemesi için nasıl çalışmalıyım?

teşekkürler

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Direk o kasları da çalıştırıyor diye biliyorum yani o hareketi yaptığın sürece o kaslar da gelişecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Orantılı büyüyosa bir sorun yok. ama sadece popon büyüyosa koca götlü olursun.:) ozman da vazgeçeceksin yaptığın spordan?

0|0
    0|0
    • bacakta büyüyor karında eriyor popoda büyüyor ama bacak ve popo genetiğim çok çok iyi ama popo daha fazla büyüyor yani resimde çektim ama atamıyorum kadın poposu gibi ya işte :D

• o zaman durum kötü :) başka şeyler olmasın :)

• erkekte kalça büyüklüğü çok kötü bir durum benimde büyük kalçam ve bu durumdan rahatsız oluyorum. kalçası büyük erkeklere pek erkek gözüyle bakmıyolar

0|0
    0|0
  • Benım de öyle bir arkadaşım var farkında degil ama cidden göt büyüyünce kötü duruyor bence başka haraketleri dene ben pek bacak calısmadıgım için yardımcı olamam :)

0|0
    0|0
    • bacak vücudu taşıyan organ be abi bacak çalışmasak hiç olmaz leg press bile büyütüyor götü ne yapsam göte etki ediyor :D

• Giriyorum ama haftada 1 gün makinelerde geziyorum işte öyle hatrı kalmasın diye 😂

• oooovvv. durumun kötü :) çok bakan oluyomu bu şekilde :)

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok demek ki yağlısın kas sıkı durur

0|0
    0|0
    • yağ oranım tabii ki var bir %13-14% oranında ama kas olsa bu defa kas kütlesi olarak büyüyecek defini olmak istiyorum ama daha bir 3 -5 ayım var muhtemelen

• Hacim yapma o zaman tekrarı düşük ağırlık artır

• herhangi bir fikrim yok. herseyin hayirlisi..

0|0
    0|0
  • Vaz geçmen lazım malesef :(

0|0
    0|0
  • güzele bakmak sevaptır derler panpa götünün fotosunu ata az mastürbeyşın yapayım

0|0
    0|0
  • Bos ver onu da seven kizlar var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...