Beyler böyle bir bayan için ne düşünürdünüz?

Sokakta karşılaştığınız, geçerken gördüğünüz belirli bir yaşın üzerine olduğu belli olan,güzel,bakımlı,uzun boylu ,incecik, edepli birine benzeyen,önüne bakıp yürüyen,davetkar olmayan,belki bir kere göz göze geldiğiniz bir bayan hakkında zaten sevgilisi vardır veya kesin evlidir boş değildir bu kız diye düşünür müsünüz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Endişe başladı galiba ama aklı başında, edepli kız gibisi varmı? Sakın değişme.

0|0
    0|0
    • Endişe başlanacak yaşı geçtim zaten, edebimle ömrümün sonuna kadar da yaşayabilirim alnım açık bir şekilde ama insan yine de merak ediyor.Aklı başındalık ,edep ..bunlar günümüzde bir erkeğin aklına bile gelmeyen değerler öncelikler listesinde.

• Benim için önemli bunlar, pek çok erkek içinde geçerli olduğunu umuyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• Muhtemelen öyle düşünürüz her ne kadar beğensekte. Sonuçta evli olma potansiyeli yüksek kimse risk almak istemeyebilir.

0|0
    0|0
  • allah sahibine bağışlasın derr hiç ilişmem geçer giderim ;)

1|0
    0|0
  • öyle zaten sevgilisi vardır veya kesin evlidir boş değildir derim çünkü öyle bir insanı boş bırakmazlar bzim gbilerde için çekerek bakar ..:(

1|0
    0|0
    • işte öyle değil,ben tam tarif ettiğim gibiyim, ukala deme,ama eminim bu kızın kesin sevgilisi var diyorlar,bakmıyorlar bile artık,çünkü yaşıtlarım hepsi evli,baksalarda iç geçirerek bakıyorlar evet,ama kötü söz de söylemiyorlar,maaşallah diyorlar mesela,ben de öyle davetkar değilim, yani ciddi yürürüm yolda

• 30,Allah gönlüne göre versin

• Tesekkur ederim zaten hep bu szu duymak uzuyor keske sizinle tanisma sansmiz olsaydi yaslarda uygundun :(

• insanların hiç bir zaman dış görünüşe göre hareket etmem

0|0
    0|0
  • parmak-yüzük kontrolünün olumlu sonuç vereceğini düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Bu anlattın tarzda bir bayansa neden bakalımki! davetkar olmayan bir bayana bakan edepsizdir zaten bence..

0|0
    0|0
  • Fikrim olmaz.. Yolda yürüyen her dişinin ardına bir düşünce takarsak evin yolunu bulamayız.. Muhabbet olur ise fikrim olur..

0|0
    0|0
    • çevren çok geniş olmalı, ya da ailendeki teyze hala popülasyonu bir hayli yüksek olmalı

• öyle değil..

• öyle düşünmem de rabbim böylesini bana nasip etsin derim.

0|0
    0|0
    • nasıl yani?böylesini nasip etsin mi etmesin mi?

• nasip etsin, bana bağışlasın demek. böyle efendi başı yerden kalkmayan kız aldatmaz da hem.

• ne demek...

• Allah sahibine bağışlasın derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...