Size göre çirkin kadın kimdir?

bana göre big bang theory dizisinde oynayan bir kadın var. gerçek adı "mayim bialik". pek güzel olduğu söylenemez.

LİNK: media.independentmail.com/media/img/photos/2012/09/21/371005_t607.JPG

size göre çirkin kadın kimdir? çirkin anlayışınız nedir? resmini verdiğim kadınla hayatta birlikte olmam mı dersiniz? :D

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun kadın olduğuna eminmisin, erkeksi bir yüzü var ama çirkin olduğu konusuna katılmıyorum.

0|0
    0|0
    • haha. evet eminim tabiki. erkeksi kadın çirkindir işte :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Bana göre çirkin kadın şudur..

resimle değilde tarifle yapayım..

Kendini 4x4 lük anlatır anlatır namusludur şereflidir vs...

ama bir bakarsın KAŞARIN biri çıkar...

işte ben buna çirkin derim

1|0
    1|1
  • çirkin kasın yoktur bakınsız ve kendine özen göstermeyen kadın vardır .bana göre çirkin kadın dedikodu yapan ve ağzı bozuk kadınlardır .

0|0
    0|0
  • Bana göre çirkin kadın çirkef kadındır

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur, dünyadaki bütün kadınlar güzeldir. Sadece herkesin güzeli farklıdır.

0|0
    0|0
  • one la resimdeki hanfendi erkek gibi bişey valla bana göre aynı bu tip ve buna yakın tipdeki tüm kadınlar çirkin geri kalanı güzel ):

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur / Şişman ve basenli kadın vardır

1|0
    0|0
    • nasıl çirkin kadın yoktur fiziği güzel ama büyük burunlu ince dudaklı bir kadını kim beğenir ki.

• Mesela Türk erkeklerinin tek geçtiği Tuba büyüküstün,Beren saat bana göre son derece itici / çirkin / kazulet gibi tipler..Bir kadındaki güzellik anlayışım..Uzun bacaklar..İnce bir vücut / Minyon hatlar..kesinlikle 90-60-90 Altı ! Ölçüler..Mesela ( Tuba ) Surata bak..vücüda bak / İfadeye bak 21461423 kalbim olsa birisini vermem :D__ Birde bu güzelliğe bak,1000 tane Tubğa tınağı edemez link

• Tuba kazuleti :D link Çıktım ben maça gidiyorum..Umarım anlatabilmişimdir..

• tayt giyen kadındır

0|0
    0|1
  • Bu kadın çok çirkinmiş.

0|0
    0|0
  • Dünya güzeli olmasada çirkinde denemez kadının bazen görüntüsünden çok bana ne hissettirdiği önemli

0|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cirkin degil bence link

0|1
    0|1
  • Edepsiz kadın=çirkin kadın.

0|1
    0|0
  • Bennu Gerede...O nedir öyle ya :/

0|0
    0|0
  • bu kadın çok ateşli ve tatlı. çirkin değil

0|0
    0|0
    • ateşli ve tatlı mı? sana göre çirkin kimdir o zaman

• kadının gerçek hayattaki resimlerine baksana.google yaz biraz ilham al

• benimle kafa buluıyosun heralde? aynı kişiden mi sözediyoruz? mayim bialik? bu kadın evrimini tamamlayamamış gibi. afaki çirkin meymenetsiz bir kadın nasıl ateşli tatlı diyosun şaştım kaldım o zaman ben dünya güzeliyim yani..

• bana göre çirkindir her ne kadar beyaz tenli ve yeşil gözlü olsada...

0|0
    0|0
  • her kadini gormedimki

0|0
    1|0
  • profilindeki kadin

0|0
    1|0
Yükleniyor...