Ne yapmalıyım ya o koyu başiktaşlı?

Sevdiğim şahsiyet koyu ama çok koyu beşiktaşlı.. bende koyu Galatasaraylıyım sizce galatasaraydan her bahsetmemde benden uzaklaşır mı yani facebookda durum falan paylaşıyorum ya galatasarayla ilgili? ayrıca lütfen maç la ilgili konuşma olmasın soruma cevap verirseniz sevinirm

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• çArşısever bir Beşiktaşlıysa önce BeşiktAŞK gelir.Asla ona 8taş falan deme hayatının hatasını yapmış olursun:)Ama Beşiktaşlıysa asla korkma büyük ihtimal adam gibi adamdır:)gs taraftarı olman ilişkiye zarar vermez

5|2
    0|0
    • Ne yani Gsliler adam gibi adam değiller mi yani:(

• çok teşekkür ederii :)

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• sorucak soru bulamadıysan sorulan sorulara cevap ver bence yardımcı ol insanlara

1|0
    0|0
    • yardımcı olmadığımı nerden biliyorsun? Yardımcı olmayacaksan sende exper kazanmak için yorum yapmaa!

• peki düşüncemi söyleyim o zaman : çok aşırı fanatikse ama olgunda biriyse düşünce ve felsefi olarak senin onu tahrik etmen ya da onun tuttugu takımla dalga geçmen ilişkiye zarar vermez ama maç bileti almak için evini satacak kadar fanatik ve olgun biri değilse ilişkinize zararda verebilir. dilerim galatasarayla beşiktaş maç yaptığında kazanan aşkınız olsun...

• oha harikaa sonu çok güzel olmuş teşekkür ederim :D

• Galatsaray iliğidir insanın herşey unutulur da o unutulmaz. Hissedersin. Dalga geçmedikten sonra Galatasarayla ilgili sevincini ya da duygularını anlatan paylaşımlar yaptıktan sonra sorun olmaz. O nasıl Beşiktaş'ı sevdiyse sende Galatasaray'ı seviyorsun. Ne Galatasaray'dan vazgeç ne sevdiğinden...

1|0
    0|1
    • aynen vezgeçmem. teşekkürler

• Ben şahsen beşiktaşlıyım gs liyle işim olmaz fenerli belki ( :

0|0
    0|0
    • beşiktaş kardeş takım derdik birde :( yaaaa :( :D f ufufuuff moralim bozulduu :D

• gs her zaman var sevgili bugün var yarın yok.gs'yi sat gitsin

0|0
    1|0
  • Ben de fanatik Beşiktaşlıyım, fanatik G.Saraylı sevgili istemem şahsen.

0|0
    0|0
  • Sogursa da sogusun. Galatasaray mi, sevgilimi?!

Mantikli ol tabiki Galatasaray!

2|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 6

• onun yanında maçtan bahsetme bence tartışma olabilir

1|0
    0|0
  • alakası yok futbol ayrı aşk ayrı

1|0
    0|0
  • Neyleyim siyah deyince beyaz demeyen sevgiliyi

0|1
    0|0
  • Yanmissin sen :D.

0|1
    0|0
    • Ha doya doya mac izlemenin tezahurat yapmanin tadini yasayamayacaksiniz. Facebooktan paylassan ne oluuur, paylasmasan ne olur. Bu da var. Biz her maci kazandigimizda icip evde, disarda tezahuratla dolaniyoruz :D.

• ayyhh şimdi çok özendim :D beşiktaşlı mı olsam ne yapsam :p :D

• Önce Beşiktaşkı gelir:) Kurabiye gelir anlatır şimdi

0|2
    0|0
  • Sanmıyorum. Bi tuttuğun takım için senden soğuyacak kadar manyak değildir heralde.

0|0
    0|0
    • Valla beşiktaşa o kadar aşık ki bilemiyorum yani.

Yükleniyor...