Sevdiğim kadın için ölürüm diyenler?

Evet hemcinslerim var mı aranızda bunu söyleyebilecek?

Örneğin: Bir gece uykunuz gelmiş ve çok yorgunsunuz. ancak sevdiğinizin canı bir şey çekiyor ve o şey de otomobille üç saat uzakta. kalkıp gider misiniz? ben tereddüt bile etmem. çünkü onun, seven bir kadının üzülmesine dayanamam, onun mutlu olması beni de mutlu eder.

NOT: iyi ki varsınız kadınlar. sizleri çok seviyoruz. ama tek bir kusurunuz var, sizi çok seven efendi adamlara değil de, serseri tiplilere gönül veriyorsunuz. hepiniz değil ama çoğunuz böyle. bunu yapmayın ne olur.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ! o kadar!

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben sevdiğm için yaşamak isterdim..bi gün ölmek istesem bile onu görememek korkusu sarar kalbimi ve ölümü kurtuluş bulan ben bir anda korkarım ölümden

0|0
    0|0
  • peki insan istediğine mi aşık olur yoksa kalbinin seectiğine mi?

0|0
    0|0
    • kalbinin setiğine bence. "Ben şuna aşık olayım" diyemezsin. ama biraz da mantık devreye girmeli. hoyrat, kadın kıymeti bilmeyen erkeklere aldanıyor çoğu genç kız. sonu pişmanlık.

• ya evt ole ama naparsın iştee

• ahh anam sen gel bana gel.Senin gibisi kaldı mı?

0|0
    0|0
  • serseriler seviyosa bizi,napak yaneeeeee?!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben sevdigim icin yasarım

1|0
    0|0
  • serseri ve gönül verilen bir tipim <3

0|0
    0|0
  • Serseri gibi aşık etme potansiyeline sende sahip olursan sorun olmaz ;) Her oyun kuralına göre oynanır...

0|0
    0|0
    • ben yapamam öyle ama. hoşlandıgım bir kadını hiçbir şekilde üzemem. sevmediğim, kötülük gördüğüm birine de kötü davranamam sadece artık görüşmem o kişiyle, hayatımdan çıkarırım.

• bilemiyorum, belki de bana öyleleri çok az rast gelmiştir :)

• Hiç iyi çocuk olmadım. Onun için görememişimdir..

• ne ölecem be kadınlar onları aşağılayan itip kakan yatağa atıp sonra millete ballandıra ballandıra anlatan erkeklere bayılıyor

0|0
    0|0
  • ne ölücen ölücende bir tarafımı artıcak gitcek başka birine saçmalık

0|0
    0|0
Yükleniyor...