Nasıl beslenmem gerek?

3 gün önce spora başladım bunun yanında diyette yapıyorum daha doğrusu yapmaya çalışıyorum çok fazla bir kilom yok ama oturduğum zaman biraz göbeğim çıkıyor. Nasıl beslenmem gerek neler yemeliyim? yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeğin cikiyorsa içeri çek kapilari kapat :)

0|0
    0|0
    • O işler öyle olmuyo işte😊

• Wuuu:) profesörler gibi hani dur dedim kendine sunu icat etti vb vb :) aslanim benim:) vense oyleyim ya biktim içeri çekmekten spor yapiyorum:)

• Sağlıklı yaşamak için hepsi 😊

En İyi Kız Görüşü

• Beni yeme keki ye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sebze ğzerine beslenip hafifden soor yapmalısın

Yemek yemeden isare edebiliyosan zencefil iç günde 2 3 bardak spor yapmadan da erirsin

0|0
    0|0
  • Sana kendi diyetimi atıcam ben aşırı derecede dikkat ediyorum ve etkisini alıyorum aylar oldu Şu an yatıcam yarın sana yazarım unutturma bana ama.

0|0
    0|0
  • Kardiyo tek çözümü

0|0
    0|0
  • göbek erimesi için koşuyla birlikte karın egzersizi yapmalısın ve birde her öğününe salatayı eksik etme ekmekten uzak dur gece yiyorsan zayıflamanın hayalini bile kurma

0|0
    0|0
    • Yok gece yemiyorum karın egzersizi falan yapıyorum zaten

• KİLO VERECEKSEN KARBONHİDRAT ALMAYACAKSIN. Bu kadar basit neyi anlamıyorsunuz hala.

0|0
    0|0
  • Yağ oranın var biraz o zmn diyet spor program seklinde uygula karbonhidrati dusur

0|0
    0|0
  • lean bulking

0|0
    0|0
  • Yulaf ye

0|0
    0|0
    • Onu yiyorum evet

• Amin hepimize

• Saol. Mesaj atta sohbet edek sikildim

Kızlar Ne Diyor 1

• Akşamları otur evde aç netten ebru şallı plates hareketleri yarım saat yap bir hafta düzenli bak nasıl göbek yok oluyor yemeğine zaten dikkat edion 👍👍👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...